ijournal.cz

Již nikdy víc v zajetí nepříjemných zápachů. Soutěžte o dárkový balíček likvidátor pachů

red Zdroj: Alpik 10.1.2017 Soutěže

Zatočte s nežádoucími zápachy, které nás provázející každý den! Ať už se jedná o odér spojený
s chovem domácích mazlíčků, zakouřené tkaniny, nesnesitelný pach septiku nebo nejrůznější kuchyňské „vůně“ související s vařením specifických surovin nebo připálenými pokrmy…vše může být minulostí. Stačí si do domácnosti pořídit jednoho pomocníka – Likvidátor pachu ALP.

alp_obuv_100mlalp_domacnost_100ml alp_professional_500ml_vanilka alp_zvirata_100ml_citronLikvidátor pachu ALP je unikátní přípravek na přírodní bázi sloužící k efektivní neutralizaci nejrůznějších pachů. Obsahuje vodu a esenciální oleje. Je testován a schválen Státním zdravotním ústavem Praha. Na rozdíl od běžných produktů podobného zaměření pach nepřekrývá jinou vůní, ale rozkládá vlastní pachové složky. Neobsahuje žádné škodlivé chemické látky a je zcela bezpečný pro lidi i pro zvířata. Je také ekologicky šetrný. Lze jej nanášet na všechny běžné materiály, nepoškodí ani ty nejcitlivější, jako je například kůže.

Přípravek se aplikuje přímo na zdroj zápachu. Neředěný Likvidátor pachu ALP pomocí praktického rozprašovače naneste na postižené místo. V případě potřeby jej můžete i prolít nebo umývat neředěným či ředěným roztokem v poměru 1:3. Využít jej lze rovněž při praní znečištěných věcí, a to v poměru 50ml na 10 litrů vody při teplotě do 60⁰C.

Podle potřeby a zaměření si můžete vybrat Likvidátor pachu ALP v několika variantách: Domácnost, Textil a oděvy, Obuv, Zvířata, Zdravotnictví a Professional. K dispozici je řada doplňkových vůni, jako například borovice, len či citron. V nabídce jsou různé velikosti balení, počínaje 100ml až po 5litrové kanystry.

 Psi-a-kočky

O tři dárkové balíčky s výběrem produktů Likvidátor pachu ALP v hodnotě 380 Kč si nyní můžete zahrát v naší soutěži! 


Kolik druhů Likvidátorů pachu se nyní vyrábí?

a) tři
b) šest
c) deset

Pošlete správnou odpověď na emailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 20. ledna 2017 a vyhrajte balíček s produkty proti pachu. Do předmětu uveďte: Soutěž – Alpik. Nezapomeňte na svou korespondenční adresu pro zaslání výhry.

Další informace a nápověda jsou k dispozici na webových stránkách www.alpik.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alpik