ijournal.cz

Jaro ve STARBUCKS je ještě zelenější

red Zdroj: Starbucks 9.3.2024 Gastronomie

Iced_Toasted_Vanilla _Oat_Shaken_Espresso_Spark_WHITE
Březen přinesl do Starbucks závan jara a s ním i nové menu, které bude letos zelenější než kdykoli předtím. Kromě výjimečného rostlinného ledového espressa Iced Oat Shaken Espresso si ve své oblíbené kavárně budete moci vychutnat také nové ledové jahodové Matcha Latte a lahodné sendviče a dezerty.

Starbucks 2024


Tradiční japonský nápoj matcha vás překvapí nejen svou neobvyklou barvou, ale také jedinečnou a specifickou chutí. Matcha se dá skvěle kombinovat s mlékem, mléčnými alternativami a sirupy a bude rozhodně hitem této sezony.


Ve Starbucks si tento jedinečný zelený čaj můžete vychutnat také jako Iced Strawberry Matcha Latte, který kombinuje matchu se studenou jahodovou pěnou.

Starbucks jahoda_matcha latte

Kromě nápojů a kávy najdete v jarním menu kaváren Starbucks také nové dezerty a sendviče. Sladkou tečku ke kávě si můžete vychutnat například v podobě matcha cheesecaku s matcha krustou, citrusovo-čokoládovým krémem a matcha polevou. Pokud máte rádi osvěžující ovocné tóny, zamilujete si nadýchaný citronový chlebíček s lahodnou citronovou polevou. Pro ty, kteří rádi hřeší, bude tím pravým malinový donut s malinovo – tvarohovou náplní, jogurtovou polevou a cukrovým posypem. Širokou nabídku kaváren Starbucks doplní také velikonoční tyčinka Crispie Bar s vrstvami karamelu a čokolády, zdobená čokoládovými mini vajíčky a mléčnou čokoládou, a v neposlední řadě oblíbený křupavý sýrový Twister.

Pro milovníky snídaní a sendvičů Starbucks připravil Snídaňový muffin s míchanými vejci a sýrem a kdykoli během dne je k dispozici také bagel s vejci a slaninou a croissant se šunkou a sýrem.

ColdCupPL_ClearPrismReusableColdCup_SpringFlowersStarbucks se také snaží šetřit životní prostředí a vy můžete pomoci. Pokud si necháte nápoj připravit do vlastního hrnku nebo tumbleru, ušetříte 10 Kč z ceny svého nápoje a zároveň přispějete k menší zátěži přírody.

Pokud ještě nemáte vlastní tumbler nebo hrnek na studený nápoj, určitě si vyberte z aktuální nabídky Starbucks, která zahrnuje designové hrnky a termosky, opakovaně použitelné hrnky a lahve, které udrží váš nápoj teplý nebo osvěžující.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Starbucks