ijournal.cz

Jaro patří odvážným – nové kávové chutě jsou tady!

red Zdroj: www.costa-coffee.cz. 2.4.2023 Gastronomie

Někdy se stane, že se k vám nedostane kávová novinka celou věčnost. Přitom v Costa Coffee se s nimi roztrhl pytel. Duben si označte v kalendáři, čeká vás totiž kávová výzva. Vyzkoušejte nové kávové nápoje, připravované podle nejnovějších trendů. Jarní nabídku doprovází i charitativní cappuccino – to letošní je javorové.

Káva je dokonalým lékem na jarní únavu, aprílové přeháňky a změny nálad. S jarem se probouzí nejenom příroda, ale i chutě po něčem novém. Podívejte se, co si pro vás baristé připravili. Jaro v kavárnách Costa Coffee patří odvážným, ale i těm s dobrým srdcem.

Pralinkove latte_hot_cold

Kávová výzva

Kavárny Costa Coffee vyhlašují na březen a duben kávovou výzvu. Tou bude Espresso collection. Kolekce čtyř káv pro odvážné ženy a muže. První espresso je na rozjezd a bude se podávat se šlehačkou. Druhé espresso bude ochucené pravým medem. Ten si do kávy Češi běžně nedávají, ale ve světě jde o běžnou věc. U třetího espressa se možná trochu zapotíte, černá káva bude dochucená vločkami chilli. Na čtvrté espresso doporučujeme mít „plechovou pusu“. Jeho nedílnou součástí bude totiž čerstvě namletý pepř. Říkáte si, to nemůže pálit víc než chilli? Zkuste to a uvidíte. Posbírejte svoji kolekci čtyř espress a pokořte lehce bláznivou výzvu.

Espresso vyzva

Teplé nebo studené? Toť otázka!

Venkovní teploty jsou jako na houpačce. Chvilku mrzne, chvilku svítí sluníčko. Počasím se nechali inspirovat i baristé Costa Coffee. Aby vám pořádně zamotali hlavu, připravili hned dva kávové drinky v teplé i studené variantě. Prvním je White mocha caffè latte – latte s bílou čokoládovou omáčkou, zdobené šlehačkou. Stejně tak dobré je i Pralinkové caffè latte s příchutí mléčné čokolády. Ve spojení s kávou jde přímo o bonbónek. Teď si jen vybrat, zda si objednat latte teplé nebo studené. Nedá se nic dělat, budete muset ochutnat, abyste se mohli rozhodnout.

White mocha latte_hot_cold 

Kuře ujíždí na kávě

Kuře a káva jdou dohromady. Respektive sbírka Pomozte dětem s postavičkou Kuřete a kavárny Costa Coffee. Už třetím rokem si můžete v kavárnách Costa Coffee během března a dubna objednat charitativní kávový nápoj. Ten letošní bude Javorové cappuccino. Z vámi zaplacené částky přispěje Costa Coffee rovných 49 Kč do sbírky Pomozte dětem. Káva tak přinese radost hned dvakrát – jednou vám a podruhé dětem. Věděli jste, že zdravý člověk může vypít až 4 šálky kávy denně pro maximum pozitivních účinků? Denně tak můžete přispět opravdu hezkou částkou.

charitativni cappuccino

Cítíte se pod vlivem jarního počasí? Nebo možná jen chcete okořenit svou ranní rutinu něčím novým? Ať tak či onak, pojďte do kaváren Costa Coffee a vyzkoušejte jeden z nových kávových nápojů.

Více na www.costa-coffee.cz.

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.costa-coffee.cz.