ijournal.cz

Jana Švandová ukázala poprvé vnučky a snachu

red Zdroj: Jak se zbavit nevěsty 16.4.2016 Celebrity
Herečka Jana Švandová si konečně naplno užívá své vnučky. Její syn Hubert žil dlouhá léta v zahraničí, kde pracoval jako humanitární pracovník. Poslední roky žil s rodinou v Pákistánu. Nyní se vrátil do Čech, a tak si rodinu konečně může Švandová užívat naplno. „Už jsou tady dva měsíce a je to paráda. A vypadá to,  že by syn měl s rodinou i zůstat, práci má nyní v Praze. Tak snad ho zase někam nevyšlou,“ prozradila Švandová na cukrářském kurzu, kam vyrazila s kolegyněmi z očekávané filmové komedie Jak se zbavit nevěsty, která jde do kin již 28. dubna.

Švandová s vnoučatys vnučkami a snachou
S Lenkou Vlasákovou, Janou Bouškovou a Andreou Kerestešovou se učily pod dohledem mistra cukráře, Francouze Marca Le Bretona připravit hit léta, jahodový dort Frasier. 


A právě snacha s vnučkami se dorazily do cukrárny na babičku podívat. „Určitě se těší, až jim dort připravím, vařím a peču ráda a myslím, že holkám chutná,“ dodala Švandová. 


všichni

Lenka Vlasáková hraje v komedii Jak se zbavit nevěsty majitelku cukrárny. Jak je na tom s přípravami cukrovinek a pečením ona? „Doma hodně vaří partner, ale já jsem přes pečení. A troufám si říct, že jsem hodně dobrá,“ pochválila se herečka stejně jako i její filmová rivalka Andrea Kerestešová. „Asi  by to nikdo nečekal, ale vařím a peču ráda a přítel si nezoufá a neobjednává jídlo domů z  restaurace,“ směje se herečka, která si léta drží krásnou štíhlou  postavu. „Nejím vůbec sladké, ale to neznamená, že nepeču. To dělám kvůli partnerovi. Ten sladké miluje,“ dodala Kerestešová.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Jak se zbavit nevěsty