ijournal.cz

Jak zabavit děti o prázdninách

red Zdroj: www.krouzky.cz 8.7.2024 Pro děti

                      Jak na to, aby si děti prázdniny užily?
                      Přinášíme tipy na letní aktivity od Kroužků.


Léto je tu a s ním i otázka, jak smysluplně vyplnit volný čas dětí. Společnost Kroužky, která má již 25 let zkušeností s organizací volnočasových aktivit pro děti, přichází s pestrou nabídkou letních příměstských táborů po celé České republice.

Od 1. června mohou rodiče přihlašovat své děti na některý z příměstských táborů, které jsou určeny dětem od 4 do 15 let a probíhají každý týden po celou dobu letních prázdnin. Nabídka je pestrá a zaručuje, že každé dítě najde svůj ideální tábor, který ho bude bavit a zároveň podpoří jeho rozvoj.

KROUŽKY
Kroužky vytvářejí ideální prostředí k využití dětských talentů, přičemž kladou důraz na empatický přístup a respekt k jedinečnosti a individualitě každého dítěte. Takové pojetí je klíčové a odráží zásady, na kterých Kroužky stavějí svou činnost.

Tábory jsou po celé republice – od Prahy přes jižní a východní Čechy, Brno, Zlín, Olomouc až po Ostravu. Jedním z velmi oblíbených je „Letem zoo světem“, který se koná v zoologických zahradách v Praze, Zlíně, Českých Budějovicích a Ostravě a který mají děti rády kvůli atraktivnímu i poučnému prostředí. K dalším favoritům patří tábor „Sportuj a bav se s Victory Kids“, který je určen dětem se zájmem o sportovní aktivity a nabízí pestré programy pro podporu pohybu i týmového ducha.

Velkou popularitu si získal také „příměstský tábor s pokémony“, který se koná na Vyšehradě v Praze. Jak už název napovídá, tento tábor láká děti na dobrodružství inspirovaná oblíbenými postavami z animovaných filmů.

„Každé dítě je jedinečné, má své vlastní zájmy, koníčky a nadání. Tento individuální přístup aplikujeme nejen při tvorbě dětských kroužků, ale i při organizaci příměstských táborů,“ vysvětluje Radka Dobiášová, marketingová manažerka Kroužků. „Naše nabídka táborů je proto nesmírně rozmanitá a zahrnuje aktivity pro všechny typy dětí – od malých sportovců přes tanečnice a milovníky zvířat až po kreativní umělce a budoucí vědce,“ dodává Dobiášová.


Nejoblíbenější tábory letošního roku:

Letem zoo světem – tábory v pražské, zlínské, budějovické a ostravské zoo

Sportuj a bav se s Victory Kids – sportovní tábory s pestrým programem

Příměstské tábory s pokémony – na pražském Vyšehradě mohou děti mimo jiné sbírat kartičky pokémonůLíbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.krouzky.cz