ijournal.cz

Jak si doma udržet formu aneb Sportujte a pečujte o sebe každý den

red Zdroj: archiv firem 15.4.2020 Krása a zdraví

Aktuální situace sice nedovoluje ani návštěvy oblíbených sportovišť, ani kosmetických či kadeřnických salónů, a tak máme dvě možnosti – buď pověsíme sport a péči o svůj zevnějšek na hřebík, anebo o sebe budeme pečovat třeba uprostřed obývacího pokoje. Není vůbec důvod klesat na mysli, s těmi správnými proprietami si doma vytvoříte svoje malé osobní fitko i spa snadno. A co víc, díky péči o sebe a své tělo se zaplavíte hormony štěstí, endorfiny a každý den se tak budete cítit skvěle!

image foto

Přestože je nouzový stav nařízený vládou a s ním spojená karanténa velmi nepříjemné a dotýkající se prakticky nás všech, je potřeba hledat si v současné situaci i ty světlé stránky. Můžeme zpomalit, dospat, co jsme nestihli, načerpat novou energii a jistě dojde i věci, na něž není normálně čas. Navíc se můžete naplno věnovat i sobě a svému tělu.

 

Domácí fitness centrum

K tomu, abyste nadále pracovali na své vysněné postavě, budete potřebovat trochu místa, podložku a sportovní outfit, v němž budete podávat sportovní výkony a ty správné doplňky, které vám budou věrně simulovat pobyt v oblíbeném fitku.

SEP-500-BT-BKPokud nechcete rušit sousedy, ale bez hudby by to pro vás nebyl ten správný workout, vezměte si do uší sluchátka. Ta bezdrátová vám zajistí kvalitní poslech hudby. Díky ergonomickému tvaru se nemusíte bát s nimi skákat, běhat nebo cvičit složité jógové pozice. Bezdrátová in-ear sluchátka Sencor 500BT jsou proto správnou volbou nejen na chvíle aktivního odpočinku, sportu, ale i pro běžné nošení nebo telefonování s handsfree apod.

 Nejnovější bezdrátová in-ear sluchátka SENCOR SEP 500BT s mikrofonem lze zakoupit online v síti Planeo Elektro za cenu 599 Kč.

 

Pitný režim bychom měli dodržovat po celý den. Věnujete-li se sportu pravidelně, lahev na pití by měla být součástí vaší výbavy. A to i v případě, že cvičíte doma. V průběhu dané aktivity pijte opatrně a spíše po malých doušcích, aby vás například při posilování středu těla nebolel žaludek. O to víc pak své tělo hydratujte po výkonu.

Sportovní-lahevSkvělý parťák, který pro váš pitný režim může být (nejen) sportovní lahev „My Only Bottle“ od značky SodaStream.

Lahev je vyrobena z Tritanu, což je jediný plastový materiál, který svými vlastnostmi připomíná sklo a zároveň si zachovává výhody plastu. Neobsahuje BPA či jiné škodlivé látky, je UV rezistentní, díky čemuž zajišťuje delší trvanlivost nápojů, nepojímá žádné pachy a nemění barvu. A k tomu je pružný a vysoce odolný proti nárazům a poškrábání, takže ho lze mýt opakovaně v myčce na nádobí při teplotě do 70 °C.

Sportovní design nabízí také mnohem estetičtější variantu       k jednorázovým PET lahvím. Díky kompaktnímu tvaru a praktické velikosti se snadno vejde do baťohu nebo sportovní tašky. Potěší tak každého, kdo dodržuje zdravý životní styl i pitný režim a komu záleží na životním prostředí. Opakovaně využitelné lahve totiž zamezují hromadění jednorázových plastů. Jako bonus má speciálně vyvinuté praktické sportovní víčko v modrém provedení sladěné se dnem lahve, které zabraňuje, byť i minimálnímu nechtěnému vytékání vody. Dostatečně široké hrdlo umožňuje vložit kousky ovoce, bylinek nebo zeleniny na ochucení vody a zároveň se pohodlně napít.

Sportovní lahev „My Only Bottle“ SodaStream koupíte online v síti Planeo Elektro za 359 Kč.

 

SLIM MY BODYPUSH UPPružné a pevné tělo po celý rok

Cvičení by mělo jít vždy ruku v ruce s péčí o tělo. Toužíte po pružném a pevném těle s vypnutou pokožkou? K ideálním křivkám vám pomůže i nová řada tělové kosmetiky Dermacol, která přináší vyvážený koktejl účinných látek působících právě na problematické partie ženského těla. Vedle zdravé stravy, pravidelného cvičení a kvalitního spánku tak bude řada Active vašim dalším spojencem na cestě ke spokojenosti se sebou samými.

Zaměřit se můžete na zpevnění celého těla, boj s celulitidou, zeštíhlení, anebo péči o poprsí a dekolt.

Výrobky řady Active od Dermacol pořídíte za 199 Kč online nebo v každé dobré drogerii.

 

Domácí salón krásy

Ruku na srdce, kolik z vás si ráno sedne k práci ještě v pyžamu a županu? A kolik z vás už dalo v domácí karanténě sbohem líčení, anebo dokonce česání? Vsadíme se, že takových by se nás našlo více. Pravdou však je, že bychom i v rámci home office měli úspěšný a produktivní den začít hezky upravení. Ženy i muži. Je vhodné se převléknout, dodržet základní hygienu, mýt si vlasy a pečovat o sebe, abychom se cítili dobře. A o to víc, pokud vás čeká nějaký video hovor.

Milovnice krásně rovných vlasů jako hřebíky asi ve své denní rutině nevynechají ani žehličku. Nejnovější model parní žehličky na vlasy BaByliss PARIS ST495E je vybaven funkcí studeného napařováním Micro Steam, díky které získají vlasy během úpravy i cennou dávku hydratace, která je chrání před poškozením.
ST495EParní žehlička BaByliss PARIS ST495E je v prodeji za doporučenou cenu 3 990 Kč.

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: archiv firem