ijournal.cz

Italské léto s MARTINI® ROYALE

red Zdroj: Martini 5.8.2015 Gastronomie

Italská ikona MARTINI®rozšiřuje svoji nabídku vermutů a šumivých vín o láhev, která v sobě skrývá již hotový koktejl MARTINI® Royale. Novinka vám přináší pohodlí a menší úsilí při přípravě výborného letního koktejlu. Stačí otevřít láhev naplnit sklenice a připít si na radost ze života po italsku „Gioia di vivere“.

Martini.jpg 

MARTINI ® Royale je elegantní a ojíněná verze sklenky prosecca, díky spojení s kvalitním vermutem. Zachycení jemných I kořeněných chutí originálních vermutů MARTINI® s nádechem bublinek Prosecca přivane Itálii i na vaši letní party. Staňte se oceňovaným barmanem bez práce a nechte se pochválit za vyladěný drink svými přáteli a rodinou.

Martini_Royale_BiancoMARTINI® Royale Bianco zachycuje jemné spojení bylinek, vanilky a sladkého květinového aroma z vermutu MARTINI® Bianco s osvěžujícími bublinkami MARTINI Prosecco. Stačí připravit sklenici naplněnou ledem, nalít koktejl a zakapat čerstvou limetkou, kterou vložíme do koktejlu pro ozdobu.

Martini_Royale_RosatoPro milovníky kořeněných chutí je připraveno MARTINI® Royale Rosato, které je plné italské rafinovanosti. Hluboké tóny MARTINI® Rosato odvozené z chutí hřebíčku, skořice a muškátového oříšku s jemnými ovocnými tóny malin a citron ve spojení s Martini Prosecco společně vytváří elegantní hořkosladký koktejl. Stejně jako u Bianco verze, stačí připravit sklenici s ledem, nalít koktejl a na závěr zakápnout pomerančem, který necháte v koktejlu na ozdobu.

MARTINI® Royale je možné zakoupit za doporučenou cenu 259 Kč.  Z jedné lahve pak připravíte 5 – 7 koktejlů dle velikosti vaší sklenice. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Martini