ijournal.cz

INTIMISSIMI představuje nové modely prémiových podprsenek, které kombinují módní trendy a ultra pohodlné materiály

red Zdroj: Intimissimi 25.2.2019 Móda, obuv, doplňky
Italský výrobce spodního prádla rozšiřuje své portfolio podprsenek, přidává do něj čtyři nové styly, jejichž společným jmenovatelem je nekonečné pohodlí: jmenují se Iris, Mina, Mara a Clara.

image fotopodprsenkapodprsenkaKaždá z podprsenek je navržena a vyrobena s maximálním důrazem na vysokou kvalitu. K výrobě jsou použity materiály původem z Itálie – ať už se jedná o extrémně jemnou a pohodlnou tkaninu z mikro žerzeje, která kryje vnitřní část košíčků nebo širší, nastavitelná ramínka, která poskytují lepší oporu a hodí se k nejrůznějším modelům.

sladěné spodní díly zkombinované s podprsenkami


Všechny čtyři nové modely jsou k dispozici až do velikosti F:


Mina
, krajková balkonetka s tvarovanými bavlněnými košíčky a síťkovými panely v zadní partii; Iris, podprsenka typu bustier se skrytými kosticemi; Clara, balkonetka s kosticí a jemnými košíčky; a Mara, model bez kostic navržený pro maximální oporu, i v boční části. Značka Intimissimi také představuje sladěné spodní díly, které se skvěle kombinují s novými podprsenkami. Můžete si vybrat vykrojené kalhotky, brazilské kalhotky nebo modely ve francouzském střihu s vysokým pasem a střihem, který zdůrazní vaše křivky.


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Intimissimi