ijournal.cz

Inspirujte se před začátkem podzimu 2016 novou kolekcí Pandora

red Zdroj: Pandora 13.8.2016 Móda, obuv, doplňky
HIGH_791955PCZ_RGB

Symboly a city v pozadí jedinečných pout mezi nejlepšími přítelkyněmi tvoří jádro nové třpytivé kolekce ručně dohotovených šperků značky PANDORA.


HIGH_PA16_FRIENDSHIP_02_RGB
Skutečné přátelství vydrží věčně. Je to pevná skála v rozbouřených vodách, zdroj radosti v dobrých časech a zářící hvězda, která nás vede na horské dráze života.

V této sezoně PANDORA vnáší tyto pocity do ženské a zábavné kolekce šperků prostoupených sladkostí a emocemi, které jednoduše musíte mít. Tyto šperky vzdávají hold důležitosti neutuchajících a věčných přátelství, která máme to štěstí prožívat.HIGH_PA16_FRIENDSHIP_05_RGB


Půvabné visací přívěsky, které jsou důmyslně vyrobeny ze sterlingového stříbra s třpytivými ozdobami z kubických zirkonií a ozdobeny rytinami krásných projevů úcty, ilustrují moderní pohled na klasické přátelství. Přívěsek Nejlepší přátelé navždy a přívěsek Nejlepší přátelé s jemně růžovou glazurou jsou tvořeny dvěma samostatnými přívěsky se srdíčky, které lze buď nosit dohromady, nebo jeden z nich darovat jako symbol náklonnosti a vděčnosti.

HIGH_791947CZ_RGB
Elegantní, stylizovaný klip Srdce nekonečna, který se třpytí drobnými kubickými zirkoniemi a na němž jsou reliéfně znázorněny univerzální symboly lásky: srdce a znak pro nekonečno, je připomínkou toho, že přátelé jsou tu vždycky jeden pro druhého.Přívěsky je možné nosit na řetízku, nebo na náramku, a to dohromady, nebo napůl s někým dalším. Vzdejte prostřednictvím těchto upomínek přátelství hold minulosti, současnosti i budoucnosti.HIGH_PA16_SPS_FRIENDSHIP_03_RGB
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora