ijournal.cz

Inspirujte se: dámská a pánská kolekce značky F&F pro letošní podzim a zimu

red Zdroj: F&F 4.8.2014 Móda, obuv, doplňky

Seznamte se s klíčovými prvky módní kolekce F&F na nadcházející období „Podzim – zima 2014/15″, které byly letos na jaře představeny v Londýně na mezinárodní přehlídce této britské módní značky za přítomnosti téměř 600 hostů z celé Evropy z řad klíčových novinářů, předních stylistů a známých tváří ze světa módy i showbyznysu.

2rt_04_058_v2_2_RGB

Pro sezónu „Podzim – zima 2014/15″  jsou charakteristické strukturované materiály, rafinované vrstvení či kombinace pánských detailů mísících se s jemnou ženskou elegancí. Štíhlé siluety a zkrácené délky poukazují na markantní inspiraci v 60. létech, vrstvení kabátů, svetrů, sak i sexy topů téměř nezná hranic. 

10_051_v2_2_RGB

Barevná paleta se pohybuje od tlumených tmavých odstínů, výrazných metalických prvků, přes celou škálu hnědé, šedé, béžové, až po starorůžovou, která v celé kolekci spolu s ostatními pastelovými detaily zvláště vyniká. Typické pro tento trend jsou též objemné květinové potisky.

06_197_v2_1psd_RGB

Dalším z klíčových momentů v nové kolekci „Podzim – zima 2014/15″ je mix sexy ženských prvků jako průsvitné šaty s o číslo většími pánskými kousky. Zde se návrháři F&F vydali opět zpět v čase, tentokrát do „devadesátek“. Charakteristické jsou černé transparentní šaty doplněné objemnými svetry, pleteninami a oversized kabáty.

02_055_v2_1_RGB

Nepřehlédnutelné jsou efektní umělé kožešiny, svetry s výraznými ozdůbkami (našitými kamínky) a flitrované či lesklé materiály, opět dokonale sladěné s celkovým stylingem. Nechybí ani nadčasové stálice v šatníku, jakými jsou klasická dvouřadá saka a střídmě střižené minimalistické kabáty, které dominují jak dámské, tak i pánské kolekci.

07_134_v1_1_RGB
Pánská kolekce se letos vyznačuje absolutně dokonalou štíhlou siluetou, význam je kladen na kabáty a bundy, perfektně padnoucí obleky jsou samozřejmostí. I zde je patrná kombinace mužské elegance s méně formálními prvky, jako např. pleteniny, roláky, kožené kalhoty nebo bomber bundy. Nechybí také barvy, potisky v army stylu, grafické detaily i zajímavé vzory jako rybí kost nebo dokonce květiny.

05_189_v1_3_RGB
Převážná část kolekce je vyvedena v tlumených barvách, najdete zde ovšem i odvážné kousky jako barevné košile s netradičním potiskem nebo svetr s lesklou texturou. Stejně jako u dámské kolekce jsou i zde minimalistické a nadčasové kousky osvěženy aktuálními trendy prvky.

03_046_v2_1_RGB

Chcete-li se dozvědět více o aktuálním dění a F&F novinkách, staňte se  fanouškem na Facebookuhttp://www.facebook.com/ffceskarepublika

 Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: F&F