ijournal.cz

I muži mohou mít svůj vysněný prostor!

red Zdroj: www.stagpads.cz 17.9.2016 Hi-tech a bydlení

Dříve mužům ke spokojenosti stačilo mít dobrou práci, slušné auto a nějaký ten byt s trochou nábytku a postelí na přespání. Doba se ale mění a moderní muži sní. Designově zařízený byt či kancelář, který odpovídá jejich stylu, si přeje nejeden z nich. Vybrat a kompletně zařídit daný prostor je ale časově náročné a mnoho mužů si s tím samo neví rady. Služby studií zase často překračují rozpočet. Na trh ale přichází designérská společnost Stag Pads, která přináší mužům rychlé a dostupné poradenství.

Stag-Pads-Prague-Apartment-6

Stag Pads je rozvíjející se společnost nabízející služby interiérového designu exkluzivně především pro muže. Hlavní filozofií firmy je nabídnout služby nejvyšší kvality za nejvýhodnější cenu tak, aby si krásný domov či kancelář mohl dopřát opravdu každý. Ve Stag Pads se zaměřují především na potřeby svých zákazníků a vše přizpůsobují jejich představám a také finančním možnostem. Za své služby si účtují jen tolik, kolik času reálně na daném projektu či konzultaci stráví. Nemusí se vždy jednat o celkovou rekonstrukci nebo kompletní zařízení kanceláře. Ve Stag Pads nabízejí i hodinové poradenství týkající se např. výběru vhodných doplňků do bytu. Aby vyhověla různorodé klientele, nabízí firma tři různé možnosti, jak dané designérské služby využít.

Stag-Pads-Prague-Apartment-8

Kompletní služba

Jedná se o nejlepší variantu v případě zařizování či rekonstrukce celého bytu či kanceláře. Služba zahrnuje osobní schůzku mezi designérem a zákazníkem, která je v rámci balíčku zcela zdarma a slouží k poznání představ a přání zákazníka. Než začne samotná spolupráce, získá klient kompletní návrh projektu i s cenovou kalkulací. Výhodou práce se Stag Pads je právě možnost klienta kontrolovat po celou dobu realizace nejen finanční stránku, ale i hodiny, které designér na daném projektu stráví. Práce designéra se předplácí na 5 hodin dopředu a platba může být provedena i online.

Stag-Pads-Prague-Apartment-3

Online služba

Výhodný balíček pro ty, kteří bydlí na malém městě a nechtějí se zavázat ke kompletním službám. Na základě online vyplněného dotazníku získá klient exkluzivní plán šitý na míru a nákupní seznam potřebného vybavení pro rekonstrukci. Veškeré nákupy probíhají online, takže dostat jednotlivé kusy k zákazníkovi domů je stejně snadné jako kliknutí myší na počítači.

StagPads_Obývací pokoj_2

Jednodenní schůzka

Tato služba je určená pro ty, kteří potřebují poradit s výběrem doplňků, mají malý rozpočet nebo mají zájem jen o menší projekt. Jednodenní schůzka zahrnuje 4 hodiny konzultací s jedním z designérů Stag Pads. V rámci konzultace obdrží klient tzv. mood board, plán bytu a nákupní seznam věcí potřebných pro danou přeměnu. Jednodenní sezení umožňuje také získat obchodní slevy společnosti Stag Pads.

 

Stagpads - Daniele Melilli

Stagpads – Daniele Melilli

StagPads_doplňky

doplňky
                   Více informací na www.stagpads.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.stagpads.cz