ijournal.cz

I kabelky pomáhají potřebným

red Zdroj: OC Park Hostivař, Nadační fond Šťastná hvězda, foto: Artepa 8.3.2016 Významné osobnosti, veřejné projekty

Obchodní centrum Park Hostivař uspořádal tento víkend 5. a 6. března 2016 charitativní prodej darovaných kabelek. Do akce se zapojily nejen celebrity, ale také všichni, kteří chtěli přispět na dobrou věc, ať už kabelku darovali nebo si ji koupili za přijatelné ceny ve prospěch Nadace Šťastná hvězda.

Jolana VoldánováHeidi Janků
Do prodeje věnovaly kabelku například Heidy Janků, Jolana Voldánová, Renata Czadernová, Lucie Křížková a moho dalších VIP osobností. 


Výtěžek z prodeje je tím nejlepším dárkem pro maminku malého Bedříška, a pomůže jim tak pokračovat v léčbě spastické diparesie dolních končetin a levé ruky. Celou akcí provázela moderátorka z rádia Bonton a Frekvence 1 Lucie Sinková, vystoupila Petra Hapková či spisovatelka Tereza Čiháková. Pro děti byl připraven pestrý doprovodný program, využily možnosti nechat si pokreslit obličej pohádkovými motivy, nebo projevit své kreativní schopnosti ve výtvarném koutku s klaunem. 

kabelkovy_veletrh 2
Prodej pro dobrou věc v sobotu osobně navštívil také ředitel závodu Diamond Race Milan Markovič a představil několik luxusních aut přímo před OC. Zájemci se mohli těmito  super rychlými auty projet, a v jednom takovém luxusním sporťáku se měl možnost svézt i malý Adam Kareš, který trpí nevyléčitelnou nemocí, což pro něj byl velmi hezký a hlavně velký zážitek.

kabelkovy_veletrh 5kabelkovy_veletrh 4

 
„Naším záměrem je nejen naše zákazníky bavit a těšit je zajímavými akcemi, ale také upozorňovat na různá témata ve společnosti potřebná. Proto jsme se letos rozhodli uspořádat charitativní prodej kabelek, který díky všem lidem, kteří se do akce zapojí, pomůže a potěší ty, kteří to doopravdy potřebují. A protože akce, které připravujeme se snažíme dělat co nejlépe, připravili jsme k finálovému dni
několik zajímavých aktivit. Věříme, že zákazníci OC Park Hostivař u nás stráví příjemný čas nejen při nakupování nových kabelek, ale ocení, že mohou podpořit dobrou věc. Významné osobnosti, které do prodeje darují své kabelky, budeme průběžně uvádět na našem facebooku. “ řekla před akcí Lenka Kulda, ředitelka OC Park Hostivař.

kabelkovy_veletrh1

Cílem veletrhu kabelek bylo pomoci navýšit finanční prostředky do sbírky určené pro malého Bedříška – na operaci Ulzibat, která není hrazena ze zdravotního pojištění, a po které následuje též nehrazená nákladná rehabilitace. Malému Bedříškovi z Nadace Šťastná hvězda byla v roce jeho krátkého života diagnostikována DMO – spastická diparesa dolních končetin a levé ruky. Prošel již řadou nákladných rehabilitačních pobytů, rehabilitací, cvičení a dalších procedur. Se svou nemocí bojuje dál. Nyní mu je pět let a dle vyjádření neurologa, má Bedříšek velkou šanci chodit, třeba i s oporou, a žít tak plnohodnotný život, proto jsou pro něj pobyty v lázních a konkrétně thera-suite rehabilitace tak důležité a přínosné. Čím větší pokroky udělá nyní, tím to bude mít v životě snazší. 

Bedříšek

OC Park Hostivař podporuje podobné akce pravidelně, protože pomoci druhým není nikdy dost.
Nadační fond Šťastná hvězda se zaměřuje na
materiální pomoc dětským pacientům, jejich rodinám a zdravotně handicapovaným mladistvým.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: OC Park Hostivař, Nadační fond Šťastná hvězda, foto: Artepa