ijournal.cz

Hvězdná řasenka False Lash Superstar, efekt umělých řas s ohromujícím objemem i délkou

red Zdroj: L´oréal 27.4.2015 Krása a zdraví

Oči, kamera, akce! Připravte se na velkolepou show. Nová dvoufázová řasenka False Lash Superstar od L’Oréal Paris dodá vašim očím super objem a super prodloužení. Řasenka je jako stvořená pro chvíle, kdy jste středem pozornosti a potřebujete vypadat a cítit se perfektně. Ve dvou jednoduchých krocích získáte odvážný look a sebevědomí. Tváří odvážné řasenky je sebevědomá diva mnoha talentů – zpěvačka, herečka a také módní návrhářka a tanečnice Jennifer Lopez. Řasenka je také star produktem letošního filmového festivalu v Cannes, jehož hrdým make-up partnerem je letos opět L’Oréal Paris.

image (3)

Na filmovém festivalu v Cannes uvádí letos L’Oréal Paris v hlavní roli řasenku False Lash Superstar, která rozzáří oči slavných hvězd na červeném koberci. I vy se můžete cítit jako superstar. Nebojte se být sebevědomá a úspěšná, dodejte řasám svůdné křivky opravdové superstar.

V záři reflektorů je důležitý každý detail. Vše musí být perfektní, oči výrazné a neodolatelné. L’Oréal Paris přichází s novou intenzivně černou řasenkou False Lash Superstar, díky níž se můžete cítit neodolatelně každý den. Dvoufázová řasenka má dva kartáčky a dvě různá složení, které řasám dodají žádaný objem a působivou délku.Řasenka False Lash Superstar zvýrazní řasy ve 2 krocích:

  • 1. krok pro super objem: Naneste podkladovou bázi, která řasy obalí, zpevní je a vytvoří ohromující objem. Kartáček zachytí a zkrotí všechny řasy. Nyní jsou řasy připravené na druhý krok.
  • 2. krok pro super prodloužení: Pomocí speciálního kartáčku naneste vrstvu, která dokonale pokryje podkladovou bázi. Díky složení s černými prodlužujícími vlákny se řasy prodlouží a kartáček pomůže řasy natočit pro vytvoření působivého efektu.
image (2)

Složení s ultračernými pigmenty zahalí řasy do intenzivní černé barvy. Efekt hustých a dlouhých řas můžete zvýraznit nanesením několika vrstev. Kdykoli jste středem pozornosti, upravte svůj make-up a přidejte další vrstvu řasenky False Lash Superstar od L’Oréal Paris.

Cena řasenky: 399,90 Kč / 15,99 € *

Datum uvedení na trh: duben 2015

* Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: L´oréal