ijournal.cz

Hračky pro děti: Playmobil přináší novinky roku 2023

red Zdroj: Playmobil 12.7.2023 Pro děti

Užjte si léto s novými hračkami od Playmobil, aneb – kdo si hraje, nezlobí! Přinášíme tipy na stavebnice vhodné pro děti do 10 let. Potěší kluky a holčičky, zabaví i dospělé.


Pro děti 3-5 let:

PLAYMOBIL®71325_Donut_TruckPLAYMOBIL 1.2.3: 71325 Bláznivý Donut Truck s funkcí ukládání a třídění (EAN 4008789713254)

Posláním PLAYMOBIL 1.2.3 je cíleně povzbuzovat batolata ke hře a inspirovat děti i rodiče. Díky jedinečnému konceptu učebních úrovní, který není založen čistě na věku, ale na vývojovém stupni dítěte, se lze učit a zdokonalovat motorické, sociální a kognitivní dovednosti. Tímto způsobem mohou i ty nejmenší děti odstartovat do velkého světa PLAYMOBIL. Nejvyšší kvalita vyrobená v Evropě a mimořádná bezpečnost výrobků činí z PLAYMOBIL 1.2.3 ideálního partnera pro rodiče – a oblíbené hračky dětí. Všechny produkty obsahují rozmanité vzdělávací prvky založené na třech úrovních učení, které na sebe navazují – Easy Start, First Challenge a Little Expert.

Bláznivý Donut Truck s funkcí ukládání a třídění povzbuzuje malé děti k větší aktivitě: krásně zdobené koblihy jsou tříděny do přívěsu. Pokud je nyní zadní část otevřená, malé koblihy vypadnou z přívěsu a kutálí se po místnosti. Honička je zábava i pro ty nejmenší! Funkce skládání koblih na ložné ploše navíc trénuje jemnou motoriku.

Doporučená cena: 789 Kč

Zakoupíte na: www.playmosvet.cz

 

Pro děti 4-10 let:

PLAYMOBIL®_71293_S_terénním_vozidlem_mezi_lvyPLAYMOBIL: Wiltopia – 71293 S terénním vozidlem mezi lvy (EAN 4008789712936)

Wiltopia je společně s novým tématem Farma v současné době na trhu druhou řadou, které jsou v průměru z 80% VYROBENY Z UDRŽITELNÝCH MATERIÁLŮ. Intenzivní vývojový proces nám dnes umožňuje implementovat osvědčené kvality společnosti PLAYMOBIL udržitelnějším způsobem. Zachováváme výbornou stabilitu, dlouhou životnost a vysoké bezpečnostní standardy. I nadále pokračujeme ve zlepšování našich procesů – pro ochranu naší planety a budoucnosti našich dětí.

Stavebnice Wiltopia 71293 S terénním vozidlem mezi lvy je novinkou, která na trh přichází v září 2023. Díky terénnímu vozidlu poháněnému solární energií nejsou mise v savaně pro veterináře Jamieho Palmera žádným problémem a může rychle pomoci zraněnému lvu. Jemným třením zranění predátora zmizí. V novém odnímatelném střešním nástavci se stanem je dostatek místa pro přenocování dvou figurek.

Doporučená cena: 1599 Kč

Zakoupíte na: www.playmosvet.cz

 

Pro děti 4-10 let:

PLAYMOBIL®71305_Velký_traktorPLAYMOBIL: 71305 Velký traktor (EAN 4008789713056)

Country produkty od PLAYMOBIL obsahují v průměru více než 80% recyklované materiály na biologické bázi. Jsou označené speciální značkou ve tvaru šipek v kruhu. V budoucnu bude naše nová pečeť označovat všechny naše produkty, které jsou vyrobeny v průměru z 80% udržitelných materiálů. Ty jsou vyrobeny z recyklátů a biologických plastů. Při balení budou použity fóliové sáčky ze 100% recyklovaných plastů. Přepravní a prodejní obaly, stejně jako návody k použití, jsou vyrobeny téměř ze 100% z recyklované lepenky nebo recyklovaného papíru.

NA BIOFARMĚ SE POŘÁD NECO DĚJE! Velký elektrický traktor se sklápěcí střechou dokáže bez námahy přepravovat i těžké balíky sena. Novou energii „doplní“ v e-dobíjecí stanici. Novinka přichází na trh v červenci 2023.

Doporučená cena: 1199 Kč

Zakoupíte na: www.playmosvet.cz


Pro děti 4-10 let:

PLAYMOBIL®71352_Jezdecká_terapie_a_veterinární_praxePLAYMOBIL: World of Horses – 71352 Jezdecká terapie a veterinární praxe (EAN 4008789713520)

Na koňské terapii a veterinární klinice Phila a Harleen se pomáhá zvířatům i lidem! Klinika, která může být připojena k ranči Waterfall, nabízí širokou škálu vyšetřovacích a léčebných metod pro milé pacienty. Aquatrainer, bazén, který lze naplnit vodou včetně běžeckého pásu v podlaze bazénu, umožňuje koňskému terapeutovi Philovi postavit nemocného koně zpět na kopýtka pomocí vodní terapie. Mezitím začínající veterinářka Harleen ošetřuje koťata a morčata. Lidé se zdravotním postižením a speciálními potřebami využívají na ranči Waterfall skvělé terapeutické ježdění a koňskou terapii. Terapeutický kůň Zora je u pacientů obzvlášť oblíbený. 

Zajímavost: Harleen má velký respekt před koňmi, a proto je velmi ráda, že se na veterinární klinice musí starat jen o malá zvířata. Novinka přichází na trh v září 2023.

Doporučená cena: 1899 Kč

Zakoupíte na: www.playmosvet.cz

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Playmobil