ijournal.cz

Hotelový řetězec Mama Shelter také v Praze

red Zdroj: Mama Shelter 7.10.2018 Cestování, Koktejl

Mama-Shelter-PragueMAMA SHELTER, to je mnohem víc než jen hotel, kde najdete obří postele a televize nebo bezplatnou vysokorychlostní wifi. Je to oáza pohostinnosti pevně spjatá s energií svého města a různorodých postav, které jej činí výjimečným. Nejde jen o místo pro výletníky a jejich párty, ale o prostor určený k práci, lásce, snění, zpěvu, k návratům po dlouhých nocích. MAMA je místem, kde se mladí tvůrci a rockeři současné Prahy volně mísí se zvědavými turisty a byznysmeny na služebních cestách.

Mama_Shelter_Prague
Pro zhmotnění uvedené vize si MAMA vybrala legendární PARKHOTEL, jenž se tak stal její vlajkovou lodí v Evropě. Jedinečná architektura Zdeňka Edela s typickými minimalistickými čistými liniemi 60. let se dočkala velmi citlivého přístupu. Zachovány byly také jedinečné prvky jako nenapodobitelná recepce či české tapisérie, které se organicky mísí se zábavným a různorodým stylem MAMA SHELTERU. Výsledkem je výjimečný prostor pro návštěvníky i místní. Jalil Amor, jeden z nejvěrnějších žáků Philippe Starcka, použil pro Mama Praha stejný přístup jako předtím u Mama Bělehrad a vytvořil nápaditý interiér, který odráží svébytnou identitu města. Francouzský umělec Beniloys zase dostal prostor k vyjádření svého osobního, nespoutaného vnímání pražské historie prostřednictvím figurativních a narativních maleb na stěnách a stropech restaurace i hotelu.

Mama_Shelter_Prague_reception
Mama-Shelter-Prague_Aout-

MAMA SHELTER Praha disponuje 238 pokoji čtyř typů (Mama Medium má 18 m2, Large Mama 25 m2, Mama XXL 44 m2 a Mama Penthouse 69 m²), které poskytují pohodlí domova spolu se všemi výsadami moderního digitálního světa. Cestovatelé spočinou na saténových prostěradlech ze stoprocentní bavlny, bezplatně si užijí hollywoodských trháků i filmů z kategorie XXX, potěší a očistí svá těla přírodními organickými mýdly a krémy značky MAMA SKIN by Absolution a osuší se neodolatelnými 650gramovými plyšovými ručníky.

Mama-Shelter-Prague_Aout_room
Mama-Prague-room

Mama Shelter však není jen místem odpočinku. Jde o prostor, kde se velmi odlišní lidé mohou scházet, jíst a pít, nakupovat, tančit, diskutovat i slavit. Dvě hotelové restaurace nabízejí hostům i Pražanům kuchyni v nefalšovaném domácím stylu. Restaurace Mama pro 200 lidí umožňuje společné posezení u velkých dřevěných stolů, nebo naopak klid a soukromí ve vyvýšené části prostoru. Servírují se pizzy z dřevěné pece a další domácí pokrmy z celého světa – vše připravené s láskou jako od maminky. Ve výběru místních, francouzských, amerických a italských jídel, za nimiž se budete rádi vracet, naleznete náš vyhlášený čočkový salát se ztraceným vejcem, krémovou italskou burratu, typický český guláš se špekovými knedlíky nebo vegetariánskou misku.

Restaurant

Mama_Shelter_Prague_eats
Osobitá restaurace podává také bohatou snídani formou bufetu a kávu, kterou si můžete vychutnat s přáteli uvnitř nebo na terase. Restaurace Mama umožňuje hostům sledovat přes prosklené okno mistrovství šéfkuchaře a jeho týmu, nebo ukrátit čas zábavou, o kterou se starají šachy, vrhcáby, scrabble, videohry, stolní fotbal i živá hudba. Na restauraci navazuje lounge se sedmnáctimetrovým barem a proslulou terasou, kde ochutnáte svůj první koktejl MAMA LOVES YOU, nebo každý večer mezi čtvrtkem a sobotou zažijete živý koncert či DJ set. Pro pracovní účely je vyčleněno šest zasedacích místností, rozlehlý venkovní prostor bude pro změnu vyhovovat velkým skupinám.

Mama-Shelter-Prague_Aout

V přízemí se nachází MAMA’s Garden Bar s otvírací dobou 15:00 – 1:00. Je určen každému, kdo miluje uvolněné hospodské prostředí s kulečníkem, stolním fotbalem, videohrami a obrazovkami pro sledování všech myslitelných sportů – MAMA nabízí přenosy z velkých českých akcí stejně jako mezinárodní fotbalové ligy, americký fotbal a basketbal. Na jídelním lístku najdete typické hospodské pochutiny, za všechny jmenujme třeba sendviče s taženým vepřovým, grilovaná kuřecí křidýlka a naše skvělé hot dogy, to vše doplněné prvotřídním tankovým Staropramenem. Ze sladkostí stojí za zmínku lahodná domácí vanilková zmrzlina s polevou dle vlastního výběru. K dispozici je také terasa a venkovní pingpongové stoly jako stvořené pro malý turnaj s přáteli.

Mama_Shelter_Prague_bar
Mama-Shelter-Prague_Aout

Jak vidíte, MAMA Shelter má něco pro každého. Stačí dorazit a zábava může začít!


O MAMA Shelter

Mama Shelter je křižovatkou pro lidi všech věkových kategorií, národností, kultur a etnického původu. Mama Shelter je přátelská, inovativní, elegantní, dostupná a oblíbená. Mama Shelter konečně nabízí krásné, autentické a živé místo k cenově přijatelnému pobytu ve velkých městech. Stávající hotely byly navrženy ve spolupráci s Philippem Starckem, Thierry Gaugainem a Jalilem Amorem, jejichž cílem bylo vytvořit oduševnělý prostor prolnutý energií města. Není to jen hotel určený k přenocování, nýbrž místo, kde se místní obyvatelé i cizincí setkávají nad nápaditými pokrmy našich šéfkuchařů.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Mama Shelter