ijournal.cz

HipHop Kemp 2015 přinese kopec zážitků

red Zdroj: HipHop Kemp 18.8.2015 Festivaly

Již tento čtvrtek otevře své brány jeden z největších festivalů v Evropě. Návštěvníky láká nejen na tradičně skvělý program a hvězdy z celého světa, ale také na bohatý doprovodný program. Ten nabídne spoustu zážitků, nejen adrenalinových.

Bojíte se, že se vrátí tropická vedra posledních týdnů? Nebojte. Hip Hop Kemp Vám nabídne perfektní zchlazení. Pro všechny, kteří si chtěli vyzkoušet surfing v malém bude připraven Skimboarding. Pár centimetrů vody, skimboard a rozběh stačí na svlažení a zážitek, který si budete chtít zopakovat. Nenechte si ujít také Slip´n´slide. Festivalovou skluzavku se vším všudy. Rozeběhněte se z hangáru a užijte si jízdu zakončenou vodní brzdou ve slámovém bazénu.  

unnamed Na Hip Hop Kemp se chystají velké party přátel, které hledají zábavu pro všechny najednou.  Právě pro ně bude připravený Crazy bubbles. Na fotbal, ve kterém je bodycheck nejčastějším  zákrokem, mohou vyzvat za soupeře kolemjdoucí či si zahrát ve skupinkách proti sobě.  Nárazy jsou tvrdé, ale nikdo se bát nemusí. Odpruží je okolní crazy bubble. S kamarády si  můžete užívat tradiční Chill & Fun zónu. Fotbálek, poker, herní konzole nebo šíša s chillout  muzikou vám umožní hodit všechny starosti za hlavu.

 Chtěli jste někdy zažít ten pocit, jaký mají velké hudební hvězdy, které využívají  akrobatických možností a létají nad diváky? Hip Hop Kemp vám unnamed (1)tento zážitek nabídne! Na  Flying Fox si užijete 100 metrů  dlouhou jízdu přímo před hlavní stage. Proleťte se na kotlem skákajících fanoušků a zapamatujte si Hip Hop Kemp 2015 na celý život. Nabídneme vám také tradiční kempovou pecku v podobě Vert Show. Své triky, nad kterými se vám bude tajit dech, předvedou špičkoví riders, kteří se ničeho nebojí. I vy můžete zkusit své štěstí a překonat sami sebe, a to na Mini Rampě opodál. Znáte Spikeball? Ne? Tak neváhejte a vyzkoušejte písečnou skákačku, která překvapí každého nového hráče. Možná se vám zadaří a vyhrajete jednu svou! Parádní podívanou nabídne turnájek ve streetballu. Kromě zápasů si zde mohou návštěvníci zkusit další soutěže o ceny Mithell & Ness nebo zhlédnout dech beroucí exhibici.

Návštěvníci se mohou zapojit také do rozsáhlých workshopů. V Urban zone si můžete vyzkoušet práci DJ a namixovat si svůj song. Žízeň pak uhasíte vlastním drinkem a vytvoříte si originální tričko. Probuďte v sobě tvůrčího ducha a předveďte, co ve vás je! Odnesete si dárky od hostesek a jako třešničku na dortu originální vlasový styling.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: HipHop Kemp