ijournal.cz

Herec Mark Keller a zpěvačka Marta Jandová mají ve cvičení jasno.

red Zdroj: XBody 23.9.2016 Sport

Herec Mark Keller a zpěvačka Marta Jandová mají ve cvičení jasno. Oba volí nejefektivnější trénink současnosti se strojem XBody!

Herec Mark Keller a zpěvačka Marta Jandová mají ve cvičení jasno
Takový trénink Marta ještě nezažila. O její dávku aktivity se totiž postarala televizní hvězda seriálu Kobra 11, herec Mark Keller, který pustil talentované zpěvačce do těla elektrické impulsy. V tomto případě se ale jednalo o ukázku vysoce efektivního cvičení pomocí stroje XBody, díky kterému se obě celebrity dlouhodobě udržují ve skvělé fyzické kondici. Mark se netradičně chopil role trenéra a připravil pro Martu i novináře ukázku cvičení, jaké on sám využívá pro svůj domácí trénink každý den a nutno podotknout, že v 51 letech vypadá fantasticky.
Zatímco Mark Keller má technologickou vychytávku na cvičení doma, Marta trénuje se svým manželem v pražském studiu BodyBody Korunní, které revolučním tréninkovým strojem také disponuje. Pomocí zařízení XBody je možné za 20 minut procvičit až 90% svalů a tak není divu, že si ho dva velmi zaneprázdnění lidé, jako jsou Mark Keller a Marta Jandová, opravdu oblíbili. Je to skutečně přelomový trénink 21. století.Herec Mark Keller a zpěvačka Marta Jandová v tréninkuHerec Mark Keller a zpěvačka Marta Jandová

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: XBody