ijournal.cz

Gwyneth Paltrow a Gwyneth Paltrow, hvězda nové vánoční kampaně: Tous Tender Stories 9

red Zdroj: Tous 28.11.2018 Móda, obuv, doplňky
                                             „Příběh o tom, jak dědictví může spojit dvě sestry – dvojčata“

TOUS představuje novou kolekci šperků a doplňků pro období podzim/zima 2018 s devátou řadou příběhů na pokračování Tender Stories. Příběh o tom, jak se ze zděděného rodinného šperku díky emocím a sentimentu může stát ještě hodnotnější poklad.

campaign_foto
Příběh č. 9 ze série příběhů Tender Stories s názvem „Dědictví tety Edny“ osvětluje vztah dvojčat, která obě hraje Gwyneth Paltrow, jež musí projít třemi zvláštními testy, aby jedno z nich získalo ten nejcennější odkaz své tety: náhrdelník TOUS. 
Která z nich si ho zaslouží víc?

Tous svou charakteristickou jemností v této kampani zaujímá sofistikovaný a humorný postoj pro vyjádření hodnoty svých luxusních šperků.

Tento nový díl ságy Tender Stories se od předchozích fází odlišuje hned několika novinkami. Tentokrát jsou pro něj klíčová digitální média a aktivní zapojení diváků. Ty budou vyzváni k tomu, aby navrhli, která ze dvou sester si náhrdelník po tetě zaslouží více. 

Tato globální reklamní kampaň, která proběhne na několik kanálech zároveň byla upravena do více než 10 jazyků  a přizpůsobena 17 zemím. 

Více na www.touscesko.cz


 

Hlavní kampaňové video na odkazu níže:

Česká verze: https://youtu.be/iTqTBbJwHCM

Slovenská verze: https://youtu.be/sS9xO_gnmwo

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tous