ijournal.cz

FUJIFILM představil kapesní tiskárnu instax mini Link pro okamžitý tisk fotek ze smartphonů i digitálních fotoaparátů

red Zdroj: instax 8.10.2019 Hi-tech a bydlení

instax mini Link_Navy_02_printSpolečnost FUJIFILM představila kapesní tiskárnu instax mini Link, která dokáže za několik sekund vytisknout jakoukoli fotografii ze smartphonu nebo digitálního fotoaparátu. Stylová a snadno ovladatelná novinka nabízí i mnoho zábavných funkcí, jako jsou Match test (hodíte se k sobě?), Party Print (více kamarádů připojených k tiskárně), Frame Print (různé druhy rámečků), Collage Print (koláže fotek) nebo Video Print (tisk nejlepšího okamžiku z videa). Tiskárna instax mini Link se v Česku začne prodávat 11. října 2019 za 2999 Kč s DPH a bude dostupná ve třech barevných provedeních – růžové, bílé a modré.

 5white on whiteLink je nejnovější kapesní tiskárna z řady Instax pro okamžitý a snadný tisk kvalitních fotografií ze smartphonů, se kterými se propojí pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Stačí jen stáhnout si do chytrého telefonu aplikaci instax mini Link, připojit k tiskárně a zábava může začít.

Novinka s revolučním designem a snadnou obsluhou umožňuje tisknout vzpomínky a videa ze smartphonů s operačním systémem Android nebo iOS v řádu sekund. Na jedno nabití dokáže vytisknout až 100 snímků a tisk jedné fotky zabere pouhých 12 sekund. Znamená to, že tiskárna je vůbec nejrychlejší ve své kategorii. Instax mini Link má dva základní režimy. Print Mode se automaticky nastaví, když je tiskárna v horizontálně poloze (nastojato), což indikuje modře svítící tlačítko tiskárny. Fun Mode se aktivuje, když je zařízení v horizontální poloze (vleže) a tlačítko svítí oranžově. Problém není ani opakovaný tisk jedné fotografie – stačí jen otočit tiskárnu směrem dolů a zmáčknout tlačítko.

3pink on whiteVedle toho je k dispozici díky speciální mobilní aplikaci i celá řada zábavných funkcí. Match Test zjistí na základě selfie fotek, jak se k sobě s další osobou hodíte. Naprosto originální fotky si můžete pořídit, když zapojíte až pět přátel, a každý z nich nahraje do aplikace vlastní výtvor. Nechybí ani různé druhy rámečků (Frame Print), aby vaše fotka získala zcela neotřelý styl. Když chcete vytvořit zajímavou koláž z více fotek najednou nebo rozdělit jednu fotky na dvě, je tu funkce Collage Print. Oceníte také funkci Video Print, pomocí které vyberete z vašeho videa ten nejlepší snímek, který pak vytisknete.


O řadě instax

Instatní fotoaparát instax byl na trh poprvé uveden v roce 1998. V Japonsku se těmto fotoaparátům říká ‚Cheki‘ a těší se zde popularitě již přes 20 let. Dnes se prodávají ve více než 100 zemích po celém světě a počet prodaných instaxů celosvětově dosahuje 45 milionů kusů. Fotoaparáty si oblíbila především generace, která se již narodila do digitálního věku. Zamilovali si je v období dospívání a rané dospělosti jako komunikační nástroj. Sdílet vzácné okamžiky života na tištěných fotografiích je pro tuto generaci zábava.

parametry

 


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: instax