ijournal.cz

Eva Leimbergerová se už u Specialistů trochu “otřískala“

red Zdroj: TV Nova 15.4.2021 Celebrity

Příští pondělní kriminální případ seriálu Specialisté bude mimořádně napínavý. Půjde o únos malého dítěte. Mnohým tato kauza asi připomene světoznámý případ zmizelé britské holčičky Madeleine McCannové. Ta se beze stopy ztratila v portugalském letovisku z hotelového apartmánu rodičů, kteří zde byli na dovolené a toho večera si odskočili na večeři do hotelové restaurace. Dodnes Madeleine nebyla nalezena!

Specialisté

Manželům Votlučkovým, zatímco jsou na večerní návštěvě u sousedů, někdo unese osmiletou dceru Viktorii. Po holčičce jako by se slehla zem. Specialisté pracují s dvěma vyšetřovacími verzemi. Prvním podezřelým je její otec. Chová se podivně, arogantně, s kriminalisty nespolupracuje a jeho výpověď má díry, které nedokáže uspokojivě vysvětlit. Druhým podezřelým je pedofilní zahradník Ledvinka, který pracuje ve škole, kam Viktorka chodila. Kapitánka Jana Šafářová (Eva Leimbergerová) na tento případ nahlíží z ženské perspektivy, a tak je pro ni tento zločin mimořádně citlivý.

„Psychicky náročnější jsou pro mě momenty, kdy se trestné činy týkají nezletilých. Sama mám děti, a tak představivost funguje. Ač si to k sobě člověk nechce pouštět, ty hrůzy se ho dotknou,“ nechala se slyšet Eva Leimbergerová, když za sebou měla natočení pár prvních dílů Specialistů. Zdá se ale, že zvyknout se dá na všechno. „Musím říct, že už jsem se za ten rok u Specialistů asi trochu ‚otřískala’. Už jsem schopná případy vnímat víc jen jako scénáře – smyšlené příběhy, a tolik si do nich neprojektovat vlastní život. O to spíš, pokud se v případech objevují děti. To si pak v rámci zachování zdravého rozumu jakékoliv představy a vžívání nad rámec role vědomě zakazuji,“ říká na toto téma dnes.

Specialisté

Kapitánka Šafářová se v tomto dílu ocitne v ohrožení života. Pokud by její kolegové nezareagovali pohotově, mohlo to s ní dopadnout všelijak… „Mám ráda podobné scény, jsou pro mě výzvou. A při tomto natáčení dokázalo samo prostředí navodit takovou atmosféru, že stačilo ‚svézt se‘ na přirozeném pocitu. A taky tam byla moje malá herecká kolegyně, tak bylo potřeba postarat se o ni a moc neprožívat nějaké svoje strachy a úzkosti,“ dodává tajuplně Eva s tím, že více už nemůže prozradit.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 v TV Nova!

Diváci mohou sledovat každou epizodu tohoto seriálu výhradně na Voyo vždy 7 dní před její televizní premiérou. Kdo nestihl epizodu v čase televizního vysílání, může si ji po 24 hodinách po odvysílání v televizi přehrát po dobu 7 dnů na Nova Plus nebo přes červené tlačítko.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Nova