ijournal.cz

Eva Holubová: nejlépe se cítím, když mě fotí moje dcera!

red Zdroj: Zdroj: Kloboukfilm, foto: Karolína Holubová 7.12.2015 Celebrity

Herečka Eva Holubová v poslední době plní stránky médií svou vcelku zásadní proměnou. Změnila jídelníček, díky čemuž zhubla natolik, že svou postavou zastíní mnohé dvacítky. Tím ale její péče o vzhled nekončí: „Víte, v mé profesi je důležité, jak vypadám“, nechala se slyšet jedna z nejoblíbenějších českých hereček a vysvětluje: „neboť i to rozhoduje, budu-li obsazena do té které role. V soukromí dávám přednost pohodlí, tomu, abych se cítila dobře, ale těší mě, když mi to sluší.“

_1-1_1-4Naštěstí má Eva Holubová velmi dobrého kritika a rádce v jedné osobě, svou dceru Karolínu. „Máme s mámou moc fajn vztah, jsme spíš takové kamarádky, co spolu mluví na rovinu, vzájemně se podpoří, ale nemají problém si říct i míň příjemné věci,“ hodnotí vztah Karolína, která v současné době studuje v Anglii, věnuje se profesionální fotografii.  „Nejraději fotím portréty; to mě vyloženě baví a podle lidí, které jsem fotila, mi to i jde“, doplnila příjemná fotografka Karolína. Bylo by asi hodně neobvyklé, kdyby se před jejím objektivem neobjevila i maminka.

„Líbí se mi, jak mě Karolína na fotkách zachycuje, takže jsme se domluvily, že pokud to půjde, budu využívat její služby pro všechny svoje prezentace“, prozrazuje Eva Holubová a dodává, že se během focení s Karolínou přeci jen cítí klidněji, v lepší pohodě, než když ji fotí cizí člověk. Je to nejen o důvěře, která vyplývá z rodinného vztahu, ale samozřejmě o fotografiích, které herečku vystihují takovou, jaká ve skutečnosti opravdu je.

_1-1-2

Karolína fotí svou maminku jak jen k tomu je příležitost, což je v současnosti, vzhledem ke studiu v Anglii, méně časté, než by si obě přály. Když se spolu ale vydaly na nákupy do Estée Lauder v nákupním centru na Chodově, kde se Eva Holubová zároveň i nechala nalíčit, Karolínin fotoaparát nezahálel. Posuďte sami, jak teprve 22 letá fotografka zachytila svou maminku. (A pro informaci; luxusní kufřík s dekorativní kosmetikou, který oběma ženám učaroval, je možné zakoupit ve všech pobočkách Estée Lauder jen za 1690,- Kč, pokud si nakoupíte ještě jiné zboží v hodnotě 1100,- Kč.)

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Zdroj: Kloboukfilm, foto: Karolína Holubová