ijournal.cz

Elegantní design – profesionální výsledek

red Zdroj: BaByliss 18.10.2019 Krása a zdraví

Dokonalý účes si přeje mít každá žena a to, pokud možno v každé situaci. Jak ho ale docílit, pokud nemáme možnost zrovna zajít ke kadeřníkovi? S pomocníky od renomované francouzské značky BaByliss Paris je to hračka, elegantní design a profesionální výsledek to je řada ROSE GOLD.

 

Profesionální fén 5336PE

fén-BaByliss-Elegance-DryerModel BaByliss Paris 5336PE se vyznačuje dlouhou životností. Tu zaručuje profesionální motor, stejně jako delší výdrž. Proto se fén hodí na časté používání. Má navíc nízkou hmotnost, která zpříjemňuje a zjednodušuje manipulaci. Fén s příkonem 2100 W nabízí 3 stupně nastavení teploty a 2 stupně rychlosti včetně volby studeného vzduchu, která je nezbytná pro dokončení a zafixování účesu. Ionizace se proudem záporně nabitých iontů stará během sušení o to, aby vlasy při úpravě netrpěly. Díky těmto funkcím upraví fén vlasy tak, že budou hydratované, lesklé a plné pohybu. K příslušenství modelu patří úzký tvarovací nástavec, vyjímatelný filtr a závěsné ouško.

Doporučená cena modelu 5336PE je 1190, – Kč.

 

Automatická loknovací kulma 2663PE

baleniTato loknovací kulma Curl Secret Elegance díky automatickému nastavení směru natáčení loken pomůže vytvořit vlny bez zdlouhavé manipulace a zbytečných pohybů. Stačí je správně umístit pramen vlasů, zavřít čelisti kulmy a je výsledek je zaručen. O vše ostatní se pak postará kulma sama. Je vybavena funkcí rychlého zahřátí a vybrat si můžete mezi dvěma teplotními stupni – 185 °C a 205 °C. Má bezkartáčový digitální motor a keramický povrch destiček. Bezpečnost zaručuje fuBaByliss_Curl_Secret_Elegancenkce pohotovostního režimu, automatického vypnutí a ochranný systém, který se aktivuje při zamotání vlasů. V pohodlí domova si tak snadno vytvoříte krásné a dlouhotrvající vlny. 

Doporučená cena modelu 2663PE je 2590, – Kč.


Žehlička na vlasy 2598PE

Toužíte-li po rovných vlasech, bude pro vás ideálním pomocníkem žehlička na vlasy BaByliss Paris 2598PE. Díky funkci ultrarychlého nahřátí na 230 °C bude žehlička ihned k dispozici. Profesionální destičky o velikosti 28 x 110 mm jsou opatřeny keramickým povrchem a vyvíjejí stálý tlak, aniž by poškozovaly vlasy. Horní destička je plovoucí a usnadňuje skluz a manipulaci se žehličkou. Teplotu můžete zvolit ze 3 stupňů podle typu vlasů 180 °C, 200 °C a 235 °C. Pro praktické použití má žehlička kabel s otočnou koncovkou o délce 3 m a pro bezpečnost funkci automatického vypnutí. K výbavě navíc patří teplovzdorná podložka a taška v provedení ROSE GOLD.žehlička na vlasy


Doporučená cena modelu 2598PE je 1290, – Kč.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: BaByliss