ijournal.cz

Druhý víkend Slunečného léta s Asombroso by Osmany Laffita bude patřit Plzni

Tento víkend bude patřit Prima Slunečnému létu s titulárním partnerem Asombroso by Osmany Laffita, který tentokrát zavítá do Plzně – v sobotu v rámci Prima FRESH festivalu a v neděli do Auto ESA, vždy v čase 14–17 hod. V Plzni se můžete také potkat s herci ze seriálu Slunečná – přítomny budou Eva Decastelo, Lucie Benešová, Dana Batulková, Eva Burešová, Iva Hüttnerová a další. Hudebně vás potěší v sobotu Petr Kotvald, v neděli Václav Noid Bárta a můžete se potkat i s módním návrhářem Osmany Laffitou.

Prima Slunečné léto

Kromě samotných herců dorazí žlutý autobus. Těšit se můžete na tradičně nabitý program – tematické hry, které zabaví celou rodinu, soutěže o seriálový merchandising a partnerské aktivity. Nedílnou součástí bude beauty Asombroso by Osmany Laffita zóna s možností zakoupení vybraných produktů za zvýhodněné ceny. V rámci tour se bude soutěžit o úžasnou kosmetiku a parfémy Asombroso by Osmany Laffita v hodnotě 150 000 Kč. Dále bude Asombroso by Osmany Laffita na akcích rozdávat poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč. Celkem je připraveno 20 000 poukázek v celkové hodnotě 1 000 000 Kč.

Prima Slunečné léto

V sobotu nebude chybět ani partner tour Slunečného autobusu – Raiffeisen stavební spořitelna, pod jejímž patronátem bude probíhat soutěž v malování o „nejhezčí dětský pokoj na světě“. Na konci léta budou vylosováni tři výherci, kteří získají krásné ceny, např. Lego nebo auto na dálkové ovládání. Čeká vás i výroba popcornu, skákací hrad a fotbálek.

Dále se mohou návštěvníci těšit na omalovánky a dětské křížovky s Primáčkem a INSTAX fotokoutek. Účastníci budou moci zároveň na sociálních sítích sdílet své fotografie se Slunečným busem pod #Slunecnybus a #Slunecneleto.

sobotu se potkáme na Prima FRESH festivalu (Park za OC Plzeň Plaza, so 10–20 hod., ne 10–17 hod.) – dva dny gastronomických zážitků, po oba dny na cooking stage Zdeněk Pohlreich, vybrané místní podniky i extrémní catering, delikatesy oceněné „Oskarem“, vinařství, pivovary, bary, a hlavně pohodová atmosféra. To je v kostce Prima FRESH festival 2021.

Olomouc

Slunečný program v Plzni si v sobotu můžete užít o něco dříve než na ostatních lokalitách – na hlavním pódiu vás čeká už 10.45–11.00 křest knihy Slunečná kuchařka a Slunečné zástěry herečkami Eva Burešová, Lucie Benešová a Iva Hüttnerová. 13.00–13.45 budou vařit Klára Michalová – šéfredaktorka časopisu Prima FRESH – a herečka Lucie Benešová ze seriálu Slunečná. Podrobnější info o festivalu – http://festival.fresh.iprima.cz/plzen/.

neděli zavítáme do Auto ESA, k prvnímu certifikovanému prodejci ojetých vozů. Nabízí denně 6000 vozidel na třinácti pobočkách. Auto ESA již 25 let zajišťuje veškeré služby spojené s prodejem, výkupem a financováním vozidel. Pobočka Plzeň nabízí na prodejní ploše více než 600 vozidel. S Auto ESA budeme na místě navíc soutěžit o tři skvělé ceny – zápůjčku vozu SUV na víkend s plnou nádrží, poukaz na PHM v hodnotě 600 Kč a sadu povinné výbavy do auta.

Samozřejmě dbáme na to, aby vše probíhalo v souladu s hygienickými opatřeními týkajícími se covidu-19.

Další termíny:

19. 8. Praha (AQUAPALACE)

21. 8. Praha (AMIX Prima Run)

28. 8. Litoměřice (Zahrada Čech – Den pro děti)

29. 8. Pardubice (FRESH festival)

11. 9. Liberec (OC NISA)

19. 9. Chomutov (Auto ESA)

24. 9. Náchod (Město Náchod)

26. 9. Brno (Auto ESA)

 

Těšíme se na Prima setkání!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor