ijournal.cz

Dovolená snů pro milovníky sněhu

red Zdroj: Kaiserwinkl 20.11.2022 Cestování

Malebná městečka Kössen, Walchsee, Rettenschöss a Schwendt, ohraničená horskými masivy Zahmer a Wilder Kaiser, lákají návštěvníky na zasněženou krajinu jako z obrázku. Kouzelným slovem regionu je rozmanitost, protože kromě sjezdového a běžeckého lyžování si tu o zimních prázdninách můžete vyzkoušet také sáňkování, výlety na sněžnicích, bruslení a snowtubing.

 Kaiserwinkl, Tirol


Na lyžích

Díky 127,5 km klasických a 126 km bruslařských tratí se region dlouhodobě etabloval jako jedna z top běžkařských destinací v Rakousku. Běžecké tratě, které získaly speciální pečeť kvality, se mírně klikatí krajem a slibují čistou relaxaci pro tělo i duši! Lyžařské areály, vhodné pro rodiny s dětmi, nabízejí 36 kilometrů sjezdovek, na Ambergu i s kouzelným kobercem a vlekem. Najdete tu malý, ale kvalitní lyžařský areál Zahmer Kaiser a v Hochkössenu, kde mají gondolovou kabinkovou lanovku, oceníte také náročnější sjezdovky.

 kaiserwinkl_skating_langlauf


Odpočinek a požitek

Pokud hledáte zvolnění a klid, bude zimní turistika a sněžnice pro vás to pravé. Objevíte tak nejkrásnější stránky zimní krajiny buď na prohlídce s průvodcem, nebo třeba sami. 80 km turistických tras, které jsou otevřeny i v zimě, vás zavedou na nejkrásnější horské vyhlídky. Obhospodařované alpské pastviny a chaty rozmazlují návštěvníky regionálními lahůdkami, jako je lahodný sýr Kaiserwinkl ze senného mléka.

Kaiserwinkl, Urlaub im Winter

Heslem pro Kaiserwinkl v Tyrolsku je úžasná zima
a outdoorová pohoda

 

Tourismusverband Kaiserwinkl

Postweg 6

A-6345 Kössen

Tel.: 0501 100

info@kaiserwinkl.com

www.kaiserwinkl.com

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kaiserwinkl