ijournal.cz

Dokonalé krytí šedin a odrostů až do dalšího umytí vlasů

PharmDr. Jolanta Kantor a Ing. Roman Kantor Zdroj: Colorwin 24.4.2018 Krása a zdraví

Našli jste si první šedivý vlas nebo vás trápí odrosty? To vše můžete vyřešit během několika vteřin na takové úrovni, že se nemusíte obávat vydat třeba i na významnou společenskou událost.

image foto

Práte se, jak toho docílíte, jaký zázračný přípravek vám během chvilky zlepší náladu a zachrání reputaci? Na to je snadná odpověď. Spasí vás Colorwin, novinka ze světa vlasové kosmetiky. Jeho složení je naprosto unikátní a z pochopitelných důvodů je chráněno užitným vzorem. To, co však můžeme prozradit je, že obsahuje minimum silikonu, který je nahrazen zcela bezpečným methylalem, jenž se po aplikaci okamžitě odpaří. Dnes, kdy se ve světě klade mnohem větší důraz na nezávadnost kosmetiky a ustupuje se od používání parabenů, sulfátů a silikonů, patří vlasový korektor Colorwin mezi ty bezpečné. Je totiž oproštěn od zbytečně zatěžujících chemických přísad.

colorwin_sprayeVěděli jste, že dlouhodobé používání silikonu vytváří na vlasech film, který se postupem času z nich nedá smýt? Ty jsou pak křehké a více se lámou, protože přišly o své přirozené vlastnosti  a vysychají. S Colorwinem vám nic takového nehrozí, ten snadno a jednoduše smyjete. Navíc je opatřen speciálním rozprašovačem, který vlasy překrývá ultra tenkou vrstvou, takže je zbytečně nezatěžuje a zachovává jejich jemnou texturu, navíc dobře odolává česání. Další jeho předností je jednoduchá aplikace, díky intenzivním profesionálním pigmentům, které jsou zárukou přirozeného vzhledu.

Colorwin není jen první pomoc, ale i pomocník, který rozhodně nesmí chybět mezi vašimi přípravky vlasové kosmetiky. Pro šetrný přístup k vlasům si ho oblíbíte jistě i vy. Je to jediný sprej na českém trhu, který poskytuje až 50 aplikací z jediného spreje, čímž se rozhodně řadí mezi nejekonomičtější variantu, jak překrýt odrosty a zamaskovat šediny mezi jednotlivými barveními.


Colorwin je dostupný ve třech odstínech: Tmavě hnědá/černá, Světle hnědá a Blond. Je až neuvěřitelné, že například sprej v odstínu blond dokáže překrýt nejen šedivé prameny, ale i tmavé odrosty. Po nanesení se jakýkoli z odstínů dokonale sladí s vaší přirozenou barvou vlasů. Věřte, výsledek je okamžitý a naprosto ohromující. A ještě jeden bonus Colorwin má, příjemně voní, díky hypoalergennímu parfému.

Návod k použití:

  • Sprej před použitím pořádně, aspoň 5 vteřin, protřepejte.
  • Aplikujte na suché vlasy. Sprejujte v krátkých dávkách ze vzdálenosti 10 -15 cm, dokud nebudou šedé vlasy rovnoměrně pokryté.
  • Během několika vteřin přípravek na vlasech zaschne a vydrží až do dalšího mytí vlasů.

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

PharmDr. Jolanta Kantor a Ing. Roman Kantor

Zdroj: Colorwin