ijournal.cz

Do Nového Smíchova dorazili Obři oceánů

red Zdroj: OC Nový Smíchov 11.2.2017 Výstavy a veletrhy

Hned s několika novinkami přichází v těchto dnech jeden z nejvýznamnějších hráčů na poli tuzemských obchodních center, pražský Nový Smíchov. Kromě hravé kampaně s názvem Let´s play, ve které se snaží poukázat na zábavnou stránku nakupování, se mohou návštěvníci těšit také například na unikátní výstavu v prostorách centra s názvem Obři oceánů.

 obri-oceanu-001

Od února tohoto roku se tak zejména zákazníci s dětmi a milovníci podmořského života budou moci dozvědět něco o fascinujícím světě největších tvorů žijících v hlubinách oceánů a moří na výstavě, kterou tvoří kolekce 22 exponátů na 13 stanovištích.

Na speciálně vybraných místech OC se návštěvníci setkají s exponáty věrně kopírujícími ty největší exempláře vodních tvorů jako je žralok bílý, plejtvák obrovský, vorvaň obrovský, kosatka dravá, manta obrovská, delfín skákavý a další. Některé exponáty jsou navíc zasazeny do tematických scenérií a zákazníkům je nabízena také interaktivní zóna s obsluhou, která bude otevřena po celou dobu výstavy vždy od 14 do 19 hodin.

obri-oceanu-002

Nachází se v ní zvuková stěna se zvuky nejrůznějších podmořských zvířat, velryb nebo delfínů, fotopoint či stánek s prodejem suvenýrů.

„Exponáty jsou vyrobeny s využitím detailních předloh vědeckého původu a mohou tak sloužit například jako učební pomůcka,“ doporučuje marketingový manažer OC Nový Smíchov Leoš Pajer.

obri-oceanu-003

Výstavu zaštítila společnost NationalGeographic Channels International a v OC Nový Smíchov bude ke zhlédnutí do 20. února 2017.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: OC Nový Smíchov