ijournal.cz

Diváci se opět dočkají letního kina. Značky Paramount Network a Prima MAX přinesou oblíbené evergreeny v Paramount MAX kině

red Zdroj: TV Prima/agentura Solootions 10.7.2021 Aktuality a pozvánky, Film

paramount_max_kino

Po roční přestávce způsobené loňskou epidemickou situací se diváci opět mohou těšit na letní kino na střeše Centra Černý Most. Kanály Paramount Network a Prima MAX totiž spojily síly a od 15. července nabídnou po osm čtvrtečních večerů v letním Paramount MAX kině oblíbené filmové evergreeny od studia Paramount Pictures.

Netradiční atmosféru letního kina tentokrát doplní i premiérová stand-up vystoupení komiků známých z pořadu Comedy Club, tematicky vždy provázaná s promítaným filmem. Vstup na promítání bude i letos pro všechny diváky zdarma. Akci pořádá primácká agentura Solootions.

paramount_max_kino_program

První promítání Paramount MAX kina zahájí ve čtvrtek 15. července ve 21.00 Danny a Sandy v podání Johna Travolty a Olivie Newton-John v oblíbené Pomádě. Film uvede tematickým stand-up výstupem Lucie Macháčková, na diváky bude čekat i fotokoutek ve stylu filmu.

Jsme rádi, že po roční pauze opět nabídneme divákům netradiční atmosféru letního kina, letos navíc s novým partnerem, kanálem Paramount Network. Díky němu přineseme oblíbené zahraniční snímky. Celé kino je připraveno v odlehčeném a zábavném duchu a doufáme, že jeho atmosféru přeneseme po minulých nelehkých měsících na jeho návštěvníky,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a ředitel agentury Solootions.

„Pro letošní ročník letního kina jsme připravili program složený především z komedií a oblíbených evergreenů, které, doufáme, pomohou lidem překonat složitou situaci posledních měsíců, zvednou jim náladu a navodí pohodovou letní atmosféru,“ říká Viktor Hetyei, brand director pro Paramount Networks Czech, a přibližuje i program letošního kina: Diváci se tak mohou těšit na Top Gun s Tomem Cruisem, legendární Pomádu, Bláznivou střelu, nebojácného Krokodýla Dundeeho nebo vynikající duo Robert De Niro a Ben Stiller v komedii Fotr je lotr.

Letní Paramount MAX kino by se nemohlo konat bez spolupráce s Centrem Černý Most, které pro něj poskytuje venkovní prostory a zázemí. „Velmi nás těší, že se letos letní kino podařilo uspořádat, a rozšíří tak opět náš kulturní program. Po loňském zrušeném ročníku jsme rádi, že opět můžeme podpořit touto cestou kinematografii, a těšíme se, že na naší střeše již po páté přivítáme návštěvníky letního kina, které vždy vykouzlí skvělou atmosféru,“ říká Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

 

                        Program letního Paramount MAX kina

Datum         

Film

Stand-up

15. 7.

Pomáda

Lucie Macháčková

22. 7.

Top Gun

Jan Studnička

29. 7.

Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení

Jan Studnička

5. 8.

Tropická bouře

Lucie Macháčková

12. 8.

Fotr je lotr

Tomáš Plhoň

19. 8.

Krokodýl Dundee

Tomáš Reitz

26. 8.

Forrest Gump

Adam Balažovič

2. 9.

filmové překvapení pro diváky

Jiří Charvát

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Prima/agentura Solootions