ijournal.cz

DESATERO FAIR PLAY olympijské vítězky Šárky Strachové

red Zdroj: nakladateství Pikola ve spolupráci s Českým olympijským výborem 29.11.2022 Knihy

RESPEKT – ÚCTA – OHLEDUPLNOST – SLUŠNOST


To jsou základní kameny fair play. A to nejen na sportovních kolbištích, ale především v každodenním životě.

Seznamte se s desaterem fair play olympijské šampionky Šárky Strachové.

Díky kresleným sourozencům Edovi a Ole se i ti nejmenší naučí, co to znamená žít fair play, a navíc si u toho užijí ještě spoustu legrace.

Kniha je vhodná pro děti od 5 let.

Desatero

Milada Rezková, Lukáš Urbánek: DESATERO FAIR PLAY, vydává nakladateství Pikola ve spolupráci s Českým olympijským výborem, 96 stran, doporučená cena 359 Kč.


„Hodnoty fair play jsou pro mě hlavně o respektu, úctě, ohleduplnosti a slušnosti. A to nejen na sportovních kolbištích, ale především v každodenním životě.

Když hodnoty zmíníte mezi dospělými, většinou vědí, o co jde. Předškoláci a prvňáčci na vás budou spíš jen valit oči. Kdy jindy začít učit děti o fair play chování? Vždyť právě ti nejmenší vše nasávají jako houby.

Inspirací mi byla i má malá dcera Ema, pro kterou se snažím být tím nejlepším vzorem. Tohle byl můj hnací motor vydat se na cestu. Chuť přiblížit desatero fair play těm nejmenším.

Mám dva skvělé kreslené pomocníky, sourozence Edu a Olu. Společně si užijeme spoustu legrace, dozvíme se a naučíme plno zajímavých věcí. A hlavně nám ukážou, co je to FAIR PLAY!

Přejeme vám krásné čtení a společně strávené chvíle.

Žijme FAIR PLAY!“

Šárka a Ema Strachovy

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: nakladateství Pikola ve spolupráci s Českým olympijským výborem