ijournal.cz

Denní porce ovoce, která zlepší náladu. Pojďte si zasoutěžit o oblíbené tyčinky Fit

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina 22.4.2020 Soutěže
fit_zahrada
Na jaro jsme se všichni těšili, letošní realita však určitě neodpovídá našim představám o nejkrásnějším ročním období. Spíše trochu připomíná scénu z katastrofického filmu. Naštěstí vše nasvědčuje tomu, že se první drastické restrikce ujaly a svítá na lepší časy. Po dlouhých týdnech konečně můžeme sportovat, sice jen v omezené formě, ale i to nám zvedne náladu. Až se dnes budete rozhodovat, zda vyrazit na brusle, na kolo či na běžecký okruh, nezapomeňte si sebou přibalit správnou svačinku.

Usovsko_logo
Vynikajícím průvodcem při sportování bude müsli tyčinka Fit fruit od české společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina. Má bohatou ovocnou chuť, která se nachází mezi dvěma lehkými oplatkami, které se na jazyku jen rozplynou. K dispozici je v 5 příchutích: višeň, meruňka, limeta, lesní ovoce a brusinka.


A co při sportování oceníte? Fit fruit obsahuje uhlohydráty jako zdroj postupně se uvolňující energie, lehce stravitelné bílkoviny pro rychlou regeneraci sil, vlákninu, vitamíny a minerály. Obsah cukru je minimální, neobsahuje ani palmový olej a splňuje kritéria veganského stravování. Prostě vyvážená svačinka pro všechny milovníky zdravého životního stylu.

fit_cviceni

Ochutnat ji můžete i vy. Najděte správnou odpověď na soutěžní otázku a BER085_FIT_01_v02_D_Logo-FIT_CMYKdárkový balíček s müsli tyčinkami značky Fit může být váš!

Soutěžní otázka: Tyčinky Fit fruit jsou dobrým zdrojem…

a) tuku

b) cereálií

c) vlákniny


Svou odpověď pošlete nejpozději do 2. května 2020 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – tyčinka Fit. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání nebo předání výhry. Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina