ijournal.cz

Den otevřených dveří v největším saunovém světě v ČR!

red Zdroj: www.aquapalace.cz. 10.1.2023 Krása a zdraví

den otevřených dveříČeká vás řada novinek, oblíbené bylinné ceremoniály a saunová show v podání mistrů z Itálie.

 

Rádi byste o víkendu přišli na jiné myšlenky a odpočinuli si po dlouhém a náročném pracovním týdnu? Vyrazte do největšího a luxusního saunového světa v Čestlicích! O víkendu 14. – 15. ledna proběhne akce, při níž si návštěvníci budou moci vyzkoušet nové saunové ceremoniály, speciální peelingy pro pevnější vzhled pleti či zažít exkluzivní saunovou show v podání předních zahraničních saunérů. Zavítejte na Den otevřených dveří v Saunovém světě Aquapalace Praha a užijte si víkend plný relaxu!


V zimním období si naše tělo žádá speciální péči a řádnou dávku energie, proto se o víkendu vydejte na Den otevřených dveří v saunovém světě v Čestlicích a naberte sílu do dalších dní. Čeká vás bohatý a pestrý program po celou dobu akce! Nebudou chybět návštěvníky oblíbené bylinné ceremoniály, představení zimního programu a saunová show. Objevte kouzlo pravidelného saunování a dostaňte své tělo i mysl do pohody.

Saunový svět v Aquapalace Praha

Opravdový luxusní zážitek zažijete v největším Saunovém světě v Aquapalace Praha. Navštivte toto krásné prostředí poblíž Prahy v Čestlicích. Celkem se skládá z 18 prohříváren a je rozdělen na tři části – klasickou finskou saunu, římské lázně a venkovní část. K ochlazení můžete využít řadu ochlazovacích sprch a bazénků, pro dokonalou relaxaci využijte vířivky a odpočinkovou zónu s lehátky. Navíc se v Saunovém světě konají pravidelné saunové ceremoniály pro dospělé i děti pod taktovkou nejlepších českých i zahraničních saunérů, kteří pravidelně bodují i v mezinárodních soutěžích.

Více informací o akci získáte na www.aquapalace.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.aquapalace.cz.