ijournal.cz

Dejte lázně na zkoušku!

red Zdroj: Lázně Luhačovice, a.s. 25.1.2023 Krása a zdraví

Je vám dvacet, čtyřicet či šedesát a zatím jste nevyzkoušeli posilující účinky lázní? Tak právě teď nastal ten správný čas do nich vyrazit. Lázeňskými hosty totiž nemusí být pouze ti, u nichž byla diagnostikována nějaká nemoc!

lázně na zkoušku

„Rádi bychom do našich lázní pozvali i lázeňské nováčky nebo všechny, kteří si myslí, že jsou lázně jenom pro nemocné. Pro letošní rok jsme připravili nový pobyt s názvem Lázně na zkoušku,“ říká úvodem Ing. Jiří Dědek, generální ředitel společnosti Lázně Luhačovice, a.s., a dále pokračuje: „Hosté si tak mohou vyzkoušet naše stěžejní procedury, mezi které patří uhličitá koupel, inhalace a pitná kúra luhačovických minerálních vod doslova nabitých přírodními minerály.“ Ubytovat se lze mimo jiné i ve třech architektonických skvostech luhačovického lázeňského městečka – v Jurkovičově domě, který je hned u hlavní kolonády, hotelu Jestřabí, který je naopak v klidnější části luhačovického lázeňského areálu,  a do třetice v malebné vilce Alpská růže. „Pro všechny hosty je také připraven teplý obklad zad, pro ženy pak masáž éterickým olejem a pro muže klasická masáž. Ti, kteří se ubytují v Jurkovičově domě, se navíc mohou těšit na prodloužené trvání těchto procedur,“ doplňuje Ing. Jiří Dědek z Lázní Luhačovice, a.s.

lázně na zkoušku

Ať už si vyberete jakoukoliv variantu, těšit se můžete na dárkový balíček Vincentka a tematickou procházku s průvodcem na téma „Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče“, při které se ponoříte do tajů architektových staveb.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lázně Luhačovice, a.s.