ijournal.cz

Dalibor Gondík bez mobilu nedá ani ránu!

red Zdroj: Zdroj: Kloboukfilm 27.8.2014 Celebrity

Že je známý moderátor, hudebník a bavič Dalibor Gondík živel, asi překvapí málokoho. Kromě práce v televizi a divadle moderuje různé akce po celé republice, hraje na bicí a také usilovně sportuje. A právě sport je tím, co mu dodává tolik potřebnou energii.

Gondík koncert
Gondík zdravice

„Asi už všichni vědí, že jsem blázen do běhu nebo jízdy na kole a využiji každou příležitost si zasportovat. Jenomže potřebuji být k zastižení, a tak i během sportování nosím u sebe zapnutý mobil, takže hned každý lehce zjistí, co právě dělám“, přiznává oblíbený umělec. Samozřejmě jsou chvíle, kdy mobil, který nosí Gondík umístěný na ruce a komunikuje přes handsfree, zvednout nelze. Ovšem své sestře Adéle hovor odmítnout nemůže. „Podle toho funění pokaždé samozřejmě pozná, že běhám nebo si dávám nějakým jiným způsobem zabrat a vždycky k tomu má nějaký vtipný komentář. My se ale špičkujeme navzájem, takže já jí to příležitostně vracím“, dodává se smíchem vyznavač sportu v přírodě.

Gondík kolo

Aby se mohl pohybu věnovat opravdu každý den, sportovní oblečení má jeho v cestovní tašce své stálé místo. A tak ho, jako v případě dvoudenního koncertování s kapelou Miroslava Surky v Hluboké nad Vltavou, lidé potkávají nejen upraveného, v elegantním oblečení, ale i zpoceného v kombinéze nebo elasťákách. „Tady, na Hluboké, jsou ke sportu ideální podmínky“, podotkl Gondík. „Ráno běhám zámeckým parkem, odpoledne si zase užívám na úžasné cyklostezce podél řeky. To bych vám přál zažít, jízdu tou nádhernou přírodou! Ale na Hluboké se dá sportovat třeba v rozsáhlém sportovním areálu, golfisti tu mají hřiště s výhledem na zámek … Já mám vůbec tohle město rád, myslím, že se tu lidem, díky dobrému vedení města, příjemně žije. A já vím, co to dá práci, aby město takhle pěkně fungovalo … Vím, o čem mluvím“, dodal Gondík, který je ke všem svým aktivitám ještě zastupitelem Rudné u Prahy, kde se svou rodinou žije.

Gondík

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Zdroj: Kloboukfilm