ijournal.cz

Chuťově bohatý ledový čaj ze studené vody TEEKANNE Cool Sensations

red Zdroj: TEEKANNE 15.7.2023 Gastronomie

Užijte si letní osvěžení a připravte si doma přírodní ledový čaj bez kalorií TEEKANNE Cool Sensations. Chuťově bohaté osvěžení vykouzlíte jednoduše pomocí chladné vody a vybrat si můžete hned z 9 druhů. Značka TEEKANNE navíc letos potěší i sportovce, kterým připravila novinku Cool Sensations Sport obohacenou o vitamíny a magnézium.

Abyste si vychutnali skvělý ledový čaj, nemusíte dlouze čekat, až vám horký čaj vychladne. Čajové sáčky TEEKANNE Cool Sensations stačí zalít kvalitní studenou vodou a po 5–8 minutách louhování před sebou máte 100% přírodní čajový drink, zcela bez cukrů a kalorií.

TEEKANNE Cool SensationsAbsolutní novinkou pro všechny, kdo milují pohyb, je řada Cool Sensations Sport. Zatímco příchuť Jablko & Citron je doplněna o magnézium, exotická varianta Mango & Pomeranč přináší dávku vitamínů. Novinka vás čeká i mezi ovocnými čaji, a to sezónní osvěžení Rybíz s citronem.


TEEKANNE Cool SensationsLetní plody naší přírody najdete i ve spojení se svěžími citrusy. Kromě rybízu může váš ledový drink vonět i po malinách a jahodách díky variantě TEEKANNE Cool Sensations Jahoda & Limetka nebo Malina & Citron. Příjemná bude i sklenice čajového nápoje inspirovaného bylinkovým drinkem Hugo, s neodolatelnou chutí bezu, máty a limetky.

TEEKANNE Cool SensationsKlasický ledový čaj se v minulosti připravoval především z černého čaje. I ten si můžete rychle a jednoduše vykouzlit pomocí chladné vody, a to buď v tradičním spojení Černý čaj & Citron, nebo v příjemné kombinaci s ovocem Černý čaj & Broskev. Sladká broskev vám může zvednout náladu i ve spojení s tropickým ovocem v ledovém čaji Broskev & Maracuja.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte 

https://www.teekanne.cz/

Ledové čaje TEEKANNE Cool Sensations Ice Tea je k dostání za 74,90 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TEEKANNE