ijournal.cz

Česká klenotnická značka ALOve představila novou kolekci SS21

red Zdroj: www.alove.cz 1.6.2021 Móda, obuv, doplňky

NIC ŽENU NEROZZÁŘÍ VÍC NEŽ PŘÍRODNÍ BAREVNÉ DRAHOKAMY A DIAMANTY Z NOVÉ KOLEKCE ČESKÉ KLENOTNICKÉ ZNAČKY ALOVE


244903889ZLetošní sezóna jaro-léto 2021 je v ALOve jiná než ty ostatní.

Plná barev, třpytu diamantů, originálních kousků i připravená probudit v ženě rebelku. Česká klenotnická značka ALOve ví, že nic nepodtrhne outfit tak dokonale jako právě šperky s diamanty a syté zářivé barvy drahých kamenů.

Právě proto jsou pro vás připraveny kolekce, které vynikají bezkonkurenčním třpytem a barvami, noblesou i originalitou. Každý šperk je unikátní, ručně zpracovaný k dokonalosti v klenotnických ateliérech v Praze.

COLORMANIA

Je to jako návštěva v cukrárně, kde vás na každém kroku lákají bonbóny k ochutnání. Jsou barevné, svůdné, každý byste chtěli ochutnat. Ve špercích ALOve s barevnými kameny nenajdete sladkou náplň, ale jejich sílu a energii, kterou ukrývají. Morganit, citrín, peridot, rhodolit, ametyst nebo topaz. Každý z nich má speciální význam a ukrývá v sobě poselství přírody. Nová kolekce COLORMANIA představuje prsteny s přírodními barevnými kameny obklopené diamanty a vytvořené ve třech barvách zlata. Vylaďte svůj den barvami, které vám zvednou náladu! Vytvořte si svůj jedinečný a nezaměnitelný styl, podlehněte kouzlu barevných prstenů, které rozzáří vaše ruce.

224801383R.RHO.M80.A 224801383Z.CIM.M80.A 224801384B.TOS.M70.A.B 224801384Z.PER.M70.A.B
ZODIAC

224801374B.L04.A.BAť to vesmír vyjádří za vás! ALOve přináší kolekci dvanácti přívěsků se symboly měsíčních znamení posetých diamanty. Nebeská záře diamantů s nebeským významem. Každý šperk z této kolekce má speciální poselství a symboliku,a stejně tak má i vliv na svého nositele. Vyberte si v naší limitované kolekci originálně zpracovaných měsíčních znamení to vaše, které vás bude provázet na každém kroku celý život. Nechte působit magii vesmírné energies kolekcí ALOve ZODIAC.

274701374R.L04.BSTARFLOWER 254701643R.E

Něco si přej, padá hvězda! Právě ta se stala inspirací klenotníků ALOve pro unikátní kolekci šperků STARFLOWER, která je poskládaná z hvězdné oblohy. Něžné a zároveň výrazné sety šperků pro každodenní i výjimečnou příležitost. Do svého setu si můžete poskládat náušnice, prsten a náhrdelník ze tří barev zlata. Všechny šperky jsou doslova poseté diamanty, které se bez přestání třpytí ve svitu slunce i noční oblohy.

224002706B.BRC REBEL AT HEART 224800374C.BRC.A

Pro všechny ženy, které jsou výjimečné a chtějí vystoupit z davu, nenosit klasiku a svou osobnost zvýraznit odvážnými šperky s černými diamanty. Nepřehlédnutelné šperky, které dokonale upoutají pozornost a podtrhnou osobnost. Syté a magicky svůdné černé diamanty v kolekci REBEL AT HEART jsou brilianty s kovovým leskem, které se pyšní nejen svou tajemnou barvou.Tento unikát se vyjím234702074BC.BRC.Bal již na zásnubním prstenu Carrie Bradshaw v ikonickém seriálu Sex ve městě.

Díky náhrdelníkům, náramkům a prstenům ALOve s černými diamanty si teď můžete dopřát pocit absolutní výjimečnosti i vy.


ALOVE JE LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT

ALOve je svěží moderní česká klenotnická značka, mladší sestřička ALO diamonds. Otevírá svět diamantových šperků pro ty, kteří začínají objevovat jejich třpytivé kouzlo. Zamilujte si luxusní, ale přitom hravé šperky z bílého, žlutého nebo růžového zlata osázené diamanty a barevnými drahokamy. ALOve je synonymem špičkové kvality a designu inspirovaného nejnovějšími módními trendy. Navrhují a vytvářejí je nejlepší klenotníci v pražském ateliéru, který patří mezi největší v Evropě.

Vstupte do třpytivého světa, ve kterém se ALOve diamantové šperky stávají svědky vašich významných rodinných událostí a jsou tak už navždy připomínkou narození miminka, studijních úspěchů, oslav narozenin a výročí nebo překrásným důkazem lásky.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.alove.cz