ijournal.cz

Calzedonia: Plážová móda pro sezónu jaro/léto 2020

red Zdroj: Calzedonia 1.4.2020 Móda, obuv, doplňky

Vydejte se na senzační cestu mezi mořem a pevninou. Kolekce plážového oblečení CALZEDONIA JARO/LÉTO 2020 míří do zbrusu nových destinací.

 Karolína Mališová


PEVNINA

Kolekce plavek Calzedonia se v sezóně jaro/léto 2020 vydává na Střední Východ, na cestu plnou exotických plodů a koření.

Putování začíná v Marakéši, pokračuje do pouště Merzouga a prašnými cestami dále až do centrální Afriky.

CalzedoniaCalzedonia

Základem kolekce jsou hřejivé tóny s kořeněným nádechem, který nás zahalí atmosférou souku Jemaa el-Fna. Najdeme v ní mnoho odstínů žluté, včetně barvy hořčice, curry a šáfránu.CalzedoniaCalzedoniaObjevuje se zde také rudá v tónu skořice, chilli a zázvoru. Tuto barevnou kombinaci oživuje svěží zelená a výrazná terakota. Letní karavana poté vstupuje do pralesů centrální Afriky v honbě za zlatem.


CalzedoniaTexturu modelů pozvedají zlatavé a třpytivé proplCalzedoniaétané řemínky.

Své místo má v kolekci i bohémský styl – najdeme v ní vrchní i spodní díly plavek se zavazovacími stuhami, vrchní díly přes jedno rameno s kalhotkami typu culottes s kruhovými detaily i balkonetky s moderními Etno vzory.
MOŘE

Ať žije blahodárná síla moře. Ponořte se do modři, někde mezi Středozemním mořem a oceánem. Má mnoho odstínů od temné až po tyrkysovou. V nadcházející sezóně se objeví na plavkách s moderním, trojrozměrným vzorem, který kombinuje reliéf s drobnými kanýrky, jež připomínají mořské vlny. Hold trendy námořnickému stylu s retro nádechem vzdávají dva modely plavek v kostce Vichy, první z nich mají trojúhelníkovou podprsenku s drobnými sklady, které zajímavým způsobem ztvárňují klasické námořnické pruhy, druhé plavky mají balkonetku ve vintage stylu.

CalzedoniaJednotlivé modely mají barevné zdobení v nejrůznějších odstínech, které odkazují na slunce a slanou vodu.

CalzedoniaNěkteré kousky nás přenesou do prostředí luxusního yacht klubu, jako například celočerný model z kovovými vsadkami ve zlaté barvě nebo sexy trikini.

Kolekce vykazuje rovněž orientální vCalzedonialiv, objevují se v ní potisky, které připomínají typické marocké dlaždice s modrobílým vzorem.
CalzedoniaPlážová móda podle Karolíny Mališové


CalzedoniaKolekci plážové módy Calzedonia si oblíbila i česká modelka Karolína Mališová. Modely pro sezónu jaro/léto 2020 využila na krátké dovolené na kanárském ostrově Tenerife.

Její bezchybné křivky skvěle zdůraznily černé bikinyCalzedonia Audrey s volánkovým lemem a glitter efektem. V dokonalém kontrastu s černým kanárským pískem vynikly bílé bikiny Barbara s třpytivými detaily.

CLZ_SS20_AMELIA PATRIZIA_RUP1633_CENA 1 200.00 CZKCLZ_SS20_AMELIA ALTO_SA01633_CENA 600.00 CZK
Karolína dobře ví, že letošním hitem jsou geometrické potisky, a tak si do kufru nezapomněla přibalit ani zelené bikiny Amelia v retro střihu.

 

 Karolína Mališová

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Calzedonia