ijournal.cz

CALZEDONIA ☼ LÉTO 2019

red Zdroj: Calzedonia 21.2.2019 Móda, obuv, doplňky
Slunce LÉTO NA RETRO VLNĚ

Retro léto: Nechte se unášet typickou atmosférou 50. let a léta na pláži na Riviéře, inspirací pro kolekci se staly pruhované slunečníky a skládací lehátka kombinující bílou, modrou a rudou barvu. Na scénu se vrací také pin-up styl v podobě černobílých puntíků. Linie zahrnuje nejrůznější modely, jako jsou dvoudílné plavky s bandážovým topem na jedno rameno, trojúhelníkové bikiny s varhánky či spodní díly s vysokým pasem.

CalzedoniaSlunce PŮLNOC V DŽUNGLI

Půlnoc v džungli: vstupujeme do pralesa, v době, kdy kraluje temno a tropické barvy se mísí s temnými stíny noci. Světlé stíny však nezanikají díky pestrým potiskům karibských květin.

 image00image027 image028
Slunce NOVÝ MINIMALISMUS

Nový minimalismus: trendem nadcházející sezóny jsou jednoduché linie zdůrazněné nečekanými detaily
image v podobě průstřihů, barevných kroužků a uzlů, díky kterým budou bikin nepřehlédnutelné. Novinkou jsou lesklé materiály a trojrozměrné vzory v nejrůznějších barvách. Těšit se můžete na design vlnek, copánků či reliéfní popraskaný efekt. Mezi nejoblíbenější modely bude patřit rovný bandážový top s odnímatelnými ramínky, trojúhelníkové bikiny ve formě balkonetky a brazilské kalhotky s vysokým pasem.


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Calzedonia