ijournal.cz

Bude líp – klip plný optimismu a naděje

red Zdroj: foto: archiv 4.7.2021 Párty a večírky

V pražském klubu COCO bar na konci června sešly známé osobnosti na křest nové písničky Radima Flendera s názvem Bude líp. Veselá a optimistická písnička, která lehce reaguje na nelehkou covidovou dobu. Jak nám autor přiznal, nejprve se trochu obával, aby to nevyznělo jako zlehčování a tak oslovil svou kolegyni Hanku Křížkovou s prosbou o posouzení. Hance se písnička líbila a vnukla Radimovi myšlenku, oslovit s touto písní kolegy herce a zpěváky a nazpívat jí společně. Nápad padl na úrodnou zem a tak se v písni objeví 20 herců a zpěváků, kteří společně píseň zazpívali, každý rovným dílem.

Radim Flender                                                                                    Radim Flender

Křtem prováděl Petr Vojnar. Bohužel část protagonistů se pro pracovní vytíženost omluvila, ale i tak jsme mohli zahlédnout množství známých tváří a bylo vidět, že se dobře bavili. Samotné natáčení, bylo díky lockdownu komplikované a odehrávalo se podle pečlivě sestaveného harmonogramu, dle něhož se umělci střídali u Radima doma, aby nazpívali svůj part. Všichni tak učinili zcela nezištně.

z klipu

Poté, co byl promítnut videoklip, sešli se všichni zúčastnění protagonisté na pódiu a klip pokřtili novinkou Apple sec, který se jistě stane hitem léta.

Klip lze shlédnout zde.

https://www.youtube.com/watch?v=L4b7Tps8wK8

křest

Seznam účinkujících umělců:

Zuzana Bubílková, Jiří Krampol, Jan Kříž, Bára Mottlová, Petr Kutheil, Radim Flender, Hanka Křížková, Zbyněk Fric, Ivana Chýlková, Marian Vojtko, Zdenek Hrubý, Martin Pošta, Felix Slováček, Zbyněk Polívka, Bára Kodetová, Lumír Olšovský, Ivana Jirešová, Marie Křížová, Peter Pecha, Elis Ochmanová, Genny Ciatty, Aneta Christovová.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv