ijournal.cz

Bublimo – domácí limonáda s chutí jako dřív

red Zdroj: Eta a Kofola 12.7.2014 Gastronomie

Společnost ETA a společnost Kofola, jedny z nejznámějších českých značek, uvedly společně na trh značku Bublimo. Nový přístroj švýcarské kvality pro výrobu zdravé domácí sodovky v sobě snoubí bezpečnost, zdraví a kvalitní sirupy značky Jupí, Chito, Top Topic, Citro cola nebo Funny Bubbles.

Bublimo

Lahodné sirupy značky Bublimo mají nezaměnitelnou chuť tradičních limonád Top Topic, Citro Cola, Chito, Funny Bubbles a Jupí. Sirupy jsou speciálně koncentrované, bez konzervantů a umělých barviv. Novinkou uvedenou na trh 1. dubna 2014 je sirup dětské šampaňské Funny Bubbles, zdravý šumivý nápoj pro děti. S Bublimem, výrobníkem domácí sodovky, a jasně vyznačeným dávkováním na obalu sirupu připravíte 5 – 12 litrů limonády plné veselých bublinek.

Nová značka Bublimo spojuje vše, co k výrobě domácí limonády patří. Svým blízkým můžete dopřát domácí, kvalitní a zdravou limonádu kdykoliv na ni budete mít chuť. S Bublimem vyrobíte snadno, rychle a levně lahodný šumivý nápoj. Přístroj je vybaven bezpečnostními dvířky z tvrzeného plastu a univerzálním rychloupínacím uzávěrem. Velmi odolná dvířka zaručují maximální bezpečí, stejně jako pojistka dvířek, díky které není možné provést sycení nápoje, dokud není přístroj uzavřen. Bezpečnostní přetlakový ventil upustí přebytečné CO2 z lahve. K výrobě domácí limonády využívá Bublimo univerzální bombičky vhodnou i do jiných přístrojů na výrobu limonády se speciální vnitřní úpravou, která zabrání kontaktu plynu s hliníkem. Z jedné univerzální bombičky Bublimo lze vyrobit až 85 litrů osvěžujícího nápoje. Díky bajonetovému uzávěru stačí pouze nasadit, pootočit, zavřít dvířka a domácí sodovka je v okamžiku připravena. Nezbývá, než popřát příjemné osvěžení!

www.bublimo.com

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Eta a Kofola