ijournal.cz

Brno hostilo poslední casting letošního ročníku Miss & Mr. Look Bella

red Zdroj: Miss & Mr. Look Bella 2019, foto: Karel Juda 30.10.2019 Společenské akce a události

Série castingů šestnáctého ročníku soutěže Miss & Mr. Look Bella je u konce. V pátek 25. 10. 2019 v Brně v obchodním centru Olympia proběhl závěrečný casting pro dívky a mladé muže, kteří touží uspět v českém i světovém modelingu.

casting

Během nadupaných tří týdnů projel team pořádající agentury Prestige Models Českou republiku od západu na východ a od severu po jih. Společně s hvězdnými porotci a patrony soutěže, topmodely Veronikou Krajplovou a Antonínem Beránkem a ředitelem soutěže panem Martinem Špačkem, vybrali z každého castingu kandidáty, kteří splnili nároky na budoucí modelky a modely a tito postoupili do užšího výběru. Porota v Brně se mohla pyšnit známými jmény. Kromě stálic, tedy patronů a ředitele agentury o brněnských kandidátech rozhodoval také italský topmodel, který přiletěl na casting Ugo Gallo, instagramová královna Nela Slováková, modelka Zuzana Straková, hvězdný kadeřník Tomáš Arsov, módní návrhářka Yvona Leitner, bývalý vítěz z roku 2013 Pavel Januš, kralující Miss Look Bella Terezie Jastrzembská, stejně jako I. vicemiss Anna Kosová, I. vicemister Martin Voldán, Miss Silueta Lucie Svobodová a foodblogerka Alice Karmašová.
Po posledním castingu čekalo porotu nelehké vybírání semifinalistů, kteří právě z této skupiny postupujících z jednotlivých castingů vzešli.

ředitel pořádající ag. Prestige Models Martin Špaček, patronka Veronika Krajplová a patron Antonín Beránek

Úspěšní kandidáti se potkají hned na začátku listopadu a to 2.11. 2019 v Brně na semifinále soutěže, které proběhne v krásných prostorách nově zrekonstruovaného paláce Jalta. Zde budou vybrání ti nejlepší do finálové 18ky. Dvanáct dívek a šest mužů se tak vydá na měsíc trvající cestu příprav na samotné slavnostní finále, které proběhne v sobotu 30. 11. 2019.

Tomas Arsov Hair and Beauty Institute

Finálová luxusní fashion show, na níž se rozhodne, kdo získá titul Miss Look Bella a Mister Look Bella, se uskuteční v překrásných a historií dýchajících prostorách pražské Národní knihovny, konkrétně v části Klementina. Čeká nás večer plný krásy, umění, módy a celebrit. Proběhnou přehlídky úspěšných módních návrhářů a bohatý kulturní program.

Během příprav budou mít finalisté možnost zdokonalit veškeré detaily, které jim pomohou v cestě za snovým titulem. Dopilovat chůzi a pózování, zpevnit postavu, vyladit poslední nedokonalost, … K tomu všemu jim bude nápomocný profesionální team, který za soutěží stojí. Ti nejpovolanější, patroni Veronika Krajplová a Antonín Beránek, budou nápomocni s tím, jak se tvářit a pózovat před objektivem. Jak na to, aby na výsledné fotografii vypadalo vše dokonale jim poradí oficiální fotograf soutěže, světově uznávaný, Artur Koff, který fotí top stars fashion světa jako Bella Hadid, Kaia Gerber, Cindy Bruna a mnohé další. Vizáž finalistů projde proměnou pod taktovkou Tomáše Arsova a jeho teamu v Tomas Arsov Hair and Beauty Institute. Finalisté i Vy se máte během listopadu na co těšit.

Eva Decastelo a Denisa PfauserováSledujte jejich cestu až ke snovému vítězství!

 Olomoucká porota - Sadnra Marková, Tereza Kopečková, ředitel pořádající ag.  Martin Špaček, Nela Slováková, Antonín Beránek, Leona Gyonyosi, Veronika Krajplová


Oficiální spot Miss & Mr. LOOK BELLA 2019: https://www.youtube.com/watch?v=BPK-SigbWu8

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss & Mr. Look Bella 2019, foto: Karel Juda