ijournal.cz

Bavlněné tričko, na kterém není vidět pot, je v létě nepostradatelné

Léto je v plném proudu a s ním také zasloužená dovolená, výletování po Česku nebo venkovní sportovní aktivity. S teplým počasím a cestováním se ale váže také nepříjemné pocení a viditelné skvrny nejen v podpaží. Existuje však triko, které nepropustí ani kapičku a vymysleli jej Češi. Trojice kamarádů z Chrudimi vynalezla technologii CityZen, která udělala z obyčejného trika zázrak. Cestování doposud nebylo pohodlnější.

I když je pocení nejen přirozené, ale i zdravé, umí být velmi nepříjemné a v teplých letních dnech nám koláče v podpaží mohou být na obtíž. Zvlášť pokud se chystáme na celodenní výlet s rodinou či přáteli nebo jdeme na romantickou večeři na pláži. Proto René Němeček, Martin Burkoň a Pavel Hrstka přišli s přelomovým nápadem: Vyrábět oblečení, na kterém pot nebude vidět, a ještě k tomu odolá špíně. Značka CityZen® navíc nabízí nejen chytrá trika, ale také polokošile, spodní prádlo a nově také pánské košile.

triko

                                   Triko CityZen® vás nezradí na cestách, ani při sportovním výkonu


První myšlenka na unikátní technologii je stará mnoho let. Nejdřív z výroby vypadávaly nepovedené kusy, pak trika, která fungovala, ale nebyla hezká, a nakonec se snoubila funkčnost i vizuální stránka věci a vzniklo triko, které už se nikdo nestyděl nosit. Tričko vypadá jako jednoduchý produkt, ale v tomhle případě se nenechme mýlit. Naše trika jsou jiná. Jsou to trika budoucnosti,“ říkají zakladatelé.  Unikátní úpravu přitom okem ani na omak nepoznáte. Pro výrobu volí prémiovou 100% bavlnu, proto jsou trika velmi příjemná a pohodlná na nošení. Jsou prodyšná, dobře sají a rychle schnou. 

Téměř zázračné vlastnosti jsou dány speciální úpravou, kterou CityZen® vyvinul a používá jako jediný na světě. Materiál je dokonale prodyšný, velmi rychle schne a mokré skvrny od potu zůstávají na vnitřní straně trika. Další mimořádnou vlastností, kterou při každodenním nošení oceníte, je odolnost trička vůči ušpinění a skvrnám – třeba od kávy, červeného vína, kečupu nebo ovocného freshe. Kombinace těchto efektů zaručuje také absenci tělesného zápachu, a proto dodávají produkty CityZen velice komfortní pocit při nošení.

triko


CityZen® je unikátní nejen ve svém přístupu. Trojice přátel rozjela své podnikání už před třemi lety a velmi si zakládá na lokální výrobě a šetrnosti k přírodě. Trika jsou 100% recyklovatelná a vznikají nejmodernějšími postupy, které šetří vodu, energii a podléhají legislativě EU REACH. Zároveň se ale vyrábí kompletně v České republice.

 

Jak přesně trika CityZen fungují, se můžete podívat na videích:

https://www.youtube.com/watch?v=9Pgul4lRhIY
https://www.youtube.com/watch?v=GMNsmzWrTnA
https://www.youtube.com/watch?v=2hd5IZVOLRg

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor