ijournal.cz

Afterparty po finále Miss České republiky 2023

red Zdroj: Miss České republiky 2023 7.10.2023 Nezařazené

Ještě nemáte vstupenky na afterparty do OX Club Prague na večer 18. října? Ale to je velká chyba!

Krásné finalistky potkáte na afterparty
Velkolepá show v bývalém Retro Music Hall ve Francouzské ulici na pražských Vinohradech bude plná zábavy a překvapení. Tím hlavním jsou pochopitelně krásné finalistky Miss České republiky.

finale-miss-2023

Ve středu 18. října 2023 v pražském divadle Apollo proběhne finále Miss České republiky, kde bude celkem TOP8 finalistek bojovat o korunku krásy. Finále je beznadějně vyprodané a do divadla se tak kromě partnerů a VIP hostů dostanou jen ti, kteří neváhali s pořízením vstupenek. Nejste mezi nimi?

Osm dívek přichystalo na afterparty spoustu překvapeníStále není nic ztraceno! Hned po finálovém večeru začíná nedaleko divadla Apollo afterparty nejen pro finalistky a hosty z divadla, ale také pro širokou veřejnost. Afterparty je připravena od 22:00 hodin v OX Club Prague, kde bude celým večerem provázet skupina Elán Revival. Nebude chybět ani půlnoční překvapení v podání finalistek a vítězek Miss ČR 2023.

Tak nečekejte, počet vstupenek do klubu je limitovaný a finalistky už se na vás těší!


Vstupenky na afterparty pořídíte v prodeji v síti TICKETPORTAL –
https://www.ticketportal.cz/event/Miss-Ceske-republiky-2023?idp=1384568.Výtěžek z prodeje vstupenek putuje ze 100 % na charitativní projekt Počítače dětem.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss České republiky 2023