ijournal.cz

Aby byla vaše svatba jedním z nejkrásnějších dnů v životě

red Zdroj: foto: archiv Adina svatební centrum 10.1.2024 Móda, obuv, doplňky, Výstavy a veletrhy
Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY je prestižní svatební událostí roku, která má ve svém oboru dlouholetou tradici. Odbornou i širokou veřejností je velmi kladně vnímán. Každoročně se zde prezentují podnikatelé ve svatebních oborech, akce přináší návštěvníkům spoustu novinek, trendů, zajímavostí.

Aby byla vaše svatba opravdu nezapomenutelným dnem v životě, je důležité nepodcenit přípravu. Proto svatební centrum Adina je tím správným místem, kde o vás budou pečovat tak, abyste se cítili co nejlépe a zvládli vše bez stresu. Ve dvou pražských salonech vám ochotně pomůžou vyškolené asistentky, k dispozici je veškeré svatební oblečení jak k zapůjčení tak i k prodeji. Samozřejmě prezentace nejznámějšího salonu v České republice nesmí na letošním ročníku svatebního veletrhu v Clarion Congress Hotel Prague mezi cca 100 vystavovateli chybět. Pečlivý výběr svatebních, nebo společenských šatů a kompletní svatební servis je prioritou tohoto centra s vynikajícím renomé, které si za léta své činnosti právem získalo. Přesvěčte se sami a zavítejte 12. a 13. ledna 2024 na módní přehlídky, můžete se těšit i na další bohatý program včetně soutěží o zajímavé ceny pro novomanžele, nebude chybět spousta ochutnávek a příjemná hudba.

Inspirace a více informací na

https://svatebnicentrumadina.cz/

DIAMOND-B2elvinia_cjustine_b_1feme_bADINA PRO VÁS. Přijďte si k nám pro zážitek jaký znáte z amerických filmů! Vaše spokojenost je naší vizitkou!  


Svatební centrum Adina, Letňany

Tupolevova 747, 19000 Praha 9
+420 776 700 077

Svatební centrum Adina, Pankrác

5. května 29, 14000 Praha 4
+420 725 433 058

email: adina@adina.cz


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv Adina svatební centrum