ijournal.cz

Zveme Vás na Benefiční koncert pro pacienty s ALS 14. října 2021

red Zdroj: Alsa 4.10.2021 Aktuality a pozvánky

 

koncert-2021
Dovolujeme si Vás pozvat 14. října od 20:00 na benefiční koncert s názvem „Společně proti bezmoci“. Po koncertu vystupující VIP a další osobnosti pokřtí kalendář a zároveň proběhne autogramiáda.

D._Písařovicová
„Minulý ročník se nemohl z důvodu pandemie koronaviru uskutečnit. Hudbu milujeme, benefiční koncert je naše tradice, a tak jsme se rozhodli i přes všechny nesnáze “ neházet flintu do žita“ a stanovili jsme nový termín na 14. 10. 2021. A pevně věříme, že letošní koncert bude, kultura opět ožije a my se společně s našimi pacienty, podporovateli a milovníky dobré hudby setkáme v překrásném prostoru Pražské křižovatky“, vzkazují všem organizátoři koncertu.

V průběhu večera se můžete těšit na mnohá hudební ale i umělecká vystoupení a společně s autorkou kalendáře Alžbětou Jungrovou bude pokřtěn kalendář pro rok 2022.Účinkují:D._Kraus_krizovatka
Daniela Písařovicová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lenka Dusilová, Ondřej Ruml, Tamara Klusová, David Kraus, Annamária d’Almeida, Kateřina Pechová, Epoque quartet, Pavel Batěk a projekt Salomé a kapela Jamaron.


… v roce 2017 jsme dávali dohromady 4 slova, která nejvíc vystihují to, co spojuje pacienty s ALS a jejich rodiny!

                      Láska! Odhodlání! Přátelství! Bojovníci!


A proto letošní koncert v Pražské křižovatce bude věnován právě jim, bojovníkům, přátelům, láskám a odhodlaným pečujícím. Cílem je vybrat co nejvyšší částku, která bude využita na osobní asistenci a pomoc pro pečující.

 

https://youtu.be/NeXP2si28zs

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alsa