ijournal.cz

Zuzana Bubílková doplnila svými šperky módní přehlídku Aleny Cikové

red Zdroj: Helena Váňová Production 5.6.2022 Významné osobnosti, veřejné projekty

Je spousta lidí, kterých si vážíme nejen pro jejich pracovní úspěchy, ale také proto, jací jsou. Mezi ně patří úžasná malířka a návrhářka Alena Ciková, jejíž pestrou a pulzující tvorbu si zamilovaly spousty žen. Z  řady známých tváří například Marcela Březinová, Zuzana Bubílková, Zuzana Majerová nebo šansoniérka Iva Kevešová. Nikdo ze zmíněných si tedy nemohl nechat ujít unikátní módní přehlídku hedvábných šatů s malbou, kterou doplnily originální šperky Zuzany Bubílkové. Přehlídka byla uskutečněna ve vnitřním i venkovním prostoru v olomoucké Galerii Anděl, v níž Alena Ciková vystavuje i své obrazy.

foto

Oči i duše všech přítomných žen jásaly. V publiku nicméně nechyběli ani zástupci mužské populace. Program totiž nebyl určen pouze ženám. Módní přehlídku velmi příjemně obohatilo vystoupení šansoniérky a moderátorky večera Ivy Kevešové, folkaře Miroslava Palečka a zpěvačky Marcely Březinové. K pobavení přítomných zásadně přispěly i vtipné glosy Miroslava Šimůnka a Zuzany Bubílkové, která zde zastupovala hned dvě profese; zábavnou moderátorku a výrobce šperků. „Vyrábím různé šperky různými technikami. Některé se háčkují, jiné pletou,“ prozradila známá moderátorka o svých produktech a dodala, že výrobu těchto šperků bere jako relaxaci. „Když bych to vzala průměrem, dělám každý šperk tři až čtyři hodiny. Jsou ale i takové, které mi zaberou až osm hodin. A používám především přírodní materiály.“

Šimůnek, BubílkováCiková, Březinová
Netradiční, avšak velmi okouzlující šperky zaujaly i Marcelu Březinovou a Zuzanu Majerovou, které svorně uvedly, že mají rády jak originalitu, a přírodní materiály, tak i barvy. A obojí obsahují právě šaty Aleny Cilkové i šperky Zuzany Bubílkové. Majerová navíc, coby rodačka z Olomouce, pěla chválu i na Galerii Anděl manželů Šmidových, za kterými se vždy moc ráda staví, kdykoli má cestu kolem. V Galerii si totiž vždy najde něco, co potěší její smysly.


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Helena Váňová Production