Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 22.Listopad 2018
ijournal.cz

Zůstaňte svěží i v horku s klimatizacemi Whirlpool

red Zdroj: Whirpool 11.6.2015 Hi-tech a bydlení

S příchodem horkých letních dnů nás často zaskočí nepřipravenost a snaha narychlo a mnohdy originálně vyřešit nastavení ideální teploty ať už doma, nebo v kanceláři. Předejít nepříjemnostem nejen v době tropických veder se dá jednoduše výběrem vhodné klimatizace již nyní. Společnost Whirlpool nabízí široký výběr klimatizací pro každou domácnost i kancelář.

Invertorová nástěnná klimatizace Whirlpool AMD 054-1

Moderní nástěnná klimatizace Whirlpool AMD 054-1 patří do úsporné série Green Generation a zajistí vám nejen ochlazování místnosti pomocí funkce rychlého zchlazení Jet, ale zároveň umí ohřívat,
odstraňuje přebytečnou vlhkost z místnosti a udržuje ji na ideální hladině. Využijete ji v horkých, ale také v chladných dnech, kdy se ráda postará o zachování příjemného ovzduší. Chlubí se přitom elegantním štíhlým vzhledem a také nejtišším provozem ve své třídě. Disponuje funkcí Sleep, díky které ani nepoznáte, že je v provozu. Automatické senzory technologie 6. smysl se samy postarají o ideální regulaci teploty s co nejnižší spotřebou energie. Součástí vybavení spotřebiče je také ventilátor a časovač.Vzduchem přenášené viry, bakterie a alergeny zneutralizuje generátor studené plazmy pomocí oxidace či dezoxidace a spolu s pokročilým filtračním systémem s Combi filtrem 3 v 1, spojujícím sílu filtru se stříbrnými ionty, katechinového filtru a filtru proti roztočům, nedá nevítaným hostům šanci. Zaručuje vzduch stejně zdravý a čistý jako v lese.

Doporučená maloobchodní cena invertorové nástěnné klimatizace Whirlpool
AMD 054-1 je 33 275 Kč včetně DPH bez PHE.

Invertorová nástěnná klimatizace Whirlpool SPIW 409

Profesionální, tichá a elegantní. Tak lze nejlépe vystihnout vlastnosti nástěnné klimatizace Whirlpool SPIW 409 z řady Fantasia Inverter.Alergici a děti ocení především výbornou práci HEPA filtru, jenž zachytí i miniaturní částice, prach, pyly a život znepříjemňující mikroorganizmy jako bakterie, viry, spory plísní a roztoče. Jednotka se vyznačuje úsporným provozem a nízkou hlučností v energetické třídě pro chlazení A++ a pro ohřev A. Technologie 6. smysl zase umožňuje její automatický provoz. Zvolíte si pouze, zda chcete klima stejné, teplejší nebo chladnější a o kombinaci funkcí chlazení, ohřevu, ventilace nebo odvlhčování rozhodne klimatizace samočinně. Rychlé vychlazení místnosti na 18 ºC bez ohledu na předchozí nastavenou teplotu vykoná funkce rychlého chlazení Jet a maximálního pohodlí a nerušeného spánku si užijete s funkcí Sleep a režimem Super Silent.

Doporučená maloobchodní cena invertorové nástěnné klimatizace Whirlpool
SPIW 409 je 20 100 Kč včetně DPH bez PHE.

Fotografie_Whirlpool_klimatizace_rada_Fantasia_

Invertorová nástěnná klimatizace Whirlpool AMD 354/1

Chladí, ohřívá, odvlhčuje a čistí vzduch. Seznamte se s nástěnnou klimatizací Whirlpool AMD 354/1 z řady Premium Sail Design Inverter. Nejlépe vám poslouží v místnostech o velikosti 60–80 m³, a to nejen v kancelářích, ale i v bytech a rodinných domech. Vnitřní čidla a mikroprocesor této invertorové klimatizace řídí automaticky proces chlazení, ale i ohřívání podle aktuální situace v místnosti. Zapíná se do plné činnosti rychleji než tzv. splitové klimatizace a při dosažení vámi požadované teploty ji už pouze udržuje. S funkcí Round U dokáže klimatizace prostřednictvím senzoru na dálkovém ovladači přizpůsobit teplotu přesně v místě, kde se právě nacházíte. Šetří energii: patří do energetické třídy A+ v chlazení a A v ohřevu. Díky invertoru ji téměř neuslyšíte pracovat a navíc se řadí mezi představitelky dlouhé životnosti. Vzduchem přenášené viry, bakterie a alergeny zneutralizuje generátor studené plazmy.

Doporučená maloobchodní cena nástěnné klimatizace Whirlpool AMD 354/1 je
23 600 Kč včetně DPH bez PHE.

Fotografie_Whirlpool_Klimatizace_rada_Premium_sail_

Přenosná klimatizace Whirlpool AMD 091-1

Pokud hledáte kvalitní přenosnou klimatizaci do místnosti o velikosti přibližně 70 m³, bude pro vás Whirlpool AMD 091-1 praktickou volbou.  Skvěle
a rychle ochladí vzduch, když teplota vystoupá nad přívětivé hodnoty, pomocí funkcí Jet a Turbo, ale také zahřeje, když pociťujete chlad, ventiluje a udržuje vlhkost v místnosti na optimální úrovni. Hodí se jak do komerčních prostor, tak i kanceláří a obytných pokojů. Funkce 6. smysl se automaticky postará
o činnost jednotky, funkce Sleep vám zase nabídne nerušený spánek v podobě tichého režimu. Součástí vybavení klimatizace je dálkový ovladač s ukazatelem teploty a vyjímatelný a především omyvatelný antibakteriální filtr.

Doporučená maloobchodní cena přenosné klimatizace Whirlpool AMD 091-1 je
14 620 Kč včetně DPH bez PHE.

Whirlpool_klimatizace_AMD_093-1Přenosná klimatizace Whirlpool AMD 093-1

Ochlazujte, ohřívejte, ventilujte a odvlhčujte vzduch v místnosti pomocí klimatizace Whirlpool AMD 093-1. Spotřebič disponuje všemi potřebnými funkcemi včetně funkce 6. smysl a postará se i o příjemný a zdravý vzduch. Hodí se do místností o velikosti 80-120 m³, vykoná službu v obytných pokojích, kancelářích i v komerčních prostorách. Vzduch zbavený miniaturních částic včetně bakterií, virů, prachu a pylu zaručí HEPA filtr, který si při pravidelném čištění zachová životnost dlouhých
5 až 6 let. Obávat se nemusíte ani výpadku proudu, díky Autorestartu se provoz klimatizace automaticky obnoví a není potřeba ji znovu nastavovat.

Doporučená maloobchodní cena přenosné klimatizace Whirlpool AMD 093-1 je
16 033 Kč včetně DPH bez PHE.

Čistič a osvěžovač klimatizací Wpro ACS 500

Praktickým pomocníkem v čištění a osvěžení klimatizací je Wpro ACS 500 ve spreji. Nové složení efektivně zbavuje klimatizační systém zápachu a zanechává příjemnou vůni rozprostřenou po celém vašem domově. Z vnitřní klimatizační jednotky jednoduše vyjmete filtr, aplikujete na něj prostředek a po oplachu pod tekoucí vodou vrátíte filtr zpět do původní polohy uvnitř jednotky. K dostání je v 500ml balení.

Doporučená maloobchodní cena čističe a osvěžovače klimatizací Wpro ACS 500 je 253 Kč včetně DPH.

Vůně do klimatizace Wpro DFF 100vůně_do_klimatizace

Jemná vůně pomerančovníku značky Wpro DFF 100 vás bude hýčkat po dobu až 4 týdnů za předpokladu, že ji připevníte na dostupné místo na klimatizaci či ventilátoru.

Doporučená maloobchodní cena vůně do klimatizace Wpro DFF 100 je 127 Kč vč.DPH.

Vůně do klimatizace Wpro DFF 200

Vůni květu bavlníku z osvěžovače vzduchu Deo Flower značky Wpro DFF 200 si zamilujete a budete ji poctivě jednou za 4 týdny dobrovolně na své klimatizaci či ventilátoru měnit, abyste si ji mohli připomínat neustále.

Doporučená maloobchodní cena vůně do klimatizace Wpro DFF 200 je 127 Kč včetně DPH.

Ekologický prachový filtr Wpro AFI 100

Praktickou pomůcku − ekologický prachový filtr Wpro AFI 100 ocení především alergici. Filtruje totiž pyly, roztoče a prachové částice. Jednoduše ho odstřihnete do požadované velikosti a vložíte do prostoru přívodu vzduchu.

Doporučená maloobchodní cena ekologického prachového filtru Wpro AFI 100 je 94 Kč včetně DPH.

Více informací naleznete na www.whirlpool.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Whirpool