ijournal.cz

Zůstaňte celý den svěží

red Zdroj: Unilever 28.7.2015 Krása a zdraví

Zůstaňte celý den svěží, i když jste v pohybu díky antiperspirantům Rexona s vylepšenou technologií MotionsenseTM a inovovaným designem.
Antiperspiranty Rexona poskytují 48hodinovou ochranu proti pocení a obsahují unikátní patentovanou technologii MotionsenseTM fungující na principu postupného uvolňování vonné látky a zajišťuje tak pocit svěžesti po dlouhé hodiny. Tato technologie je navíc nyní vylepšená a příjemná parfemace vydrží ještě déle. Novinkou je také fakt, že technologie MotionsenseTM je nyní obsažena ve všech typech aplikátorů – ve sprejích, tuhých i kuličkových antiperspirantech. Čím více je člověk v pohybu, tím je antiperspirant účinnější. To z něj dělá toho nejlepšího pomocníka pro aktivní ženu, kterou udrží svěží při náročném pracovním programu, sportu i v horkém letním počasí.
Zároveň antiperspiranty Rexona prošly designovou proměnou a na pultech obchodů jsou k dostání v nových atraktivních obalech za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 77, 90 Kč.

 

Rexona Sprej Shower CleanRexona Shower CleanMotionsenseTM založené na přítomnosti mikrokapslí, jež obsahují vůni a díky tření při pohybu postupně praskají.  To způsobuje pozvolné uvolňování parfemace podle fyzické aktivity. Platí zde úměra, že čím více se člověk pohybuje, tím intenzivněji antiperspirant voní. 
Antiperspiranty Rexona jsou proto tou nejlepší volbou pro aktivní ženy, které se na ně mohou spolehnout ve všech situacích a užívat si pocit svěžesti po celý den. 

Nový elegantní kabátek mají nejen spreje, ale také tuhé a kuličkové varianty antiperspirantů. Moderní obaly upoutají pozornost na první pohled a stanou se ozdobou každé kosmetické poličky.

Vybírat lze z 11 variant ve spreji (150 ml), 8 tuhých antiperspirantů (40 ml) a 6 kuličkových (50 ml). Široké portfolio vůní uspokojí i ty nejnáročnější zákaznice. Antiperspiranty Rexona jsou k dostání v běžné maloobchodní síti. Díky patentované technologii MotionsenseTM uvolňují vůni postupně a poskytují tak pocit svěžesti po celý den. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Unilever