ijournal.cz

Známý herec skončil v záchrance!

red Zdroj: VIPosobnosti.eu, foto: František Jirásek 21.9.2014 Společenské akce a události, Významné osobnosti, veřejné projekty
Na charitativní celodenní sobotní (20.9.) akci „Dětem“ přišel zazpívat herec Martin Písařík. Kromě něj se postiženým dětem představily další hvězdy divadla Broadway. V rámci programu nechyběly ani soutěže, motokáry, koloběžky, hasičský vůz, či zdravotnická záchranka, kterou si Martin Písařík prohlédl s velkým zájmem.

natalka a filip

Do pražského Caravan Campu se v sobotu sjely děti z dětského centra Paprsek, protože zde pro ně drsní motorkáři Bikers Prague připravili den plný her a zábavy. Během celého dne zde mohly děti hrát hry, soutěže, ale také se setkat s herci a zpěváky Divadla Broadway. Nejen Martin Písařík, ale také například Natálka Grossová, Michaela Horká, či Filip Antonio s maminkou herečkou Ditou Hořínkovou postiženým dětem zazpívali písničky z muzikálu Adam a Eva. Poté si protagonisté divadla vstřícně popovídali a vyfotografovali s postiženými dětmi.

Velkou zvědavost u dětí i dospělých návštěvníků také upoutal hasičský vůz a záchranka. A tak za odborného výkladu dvou záchranářů a ředitele pražské záchranky si návštěvníci prohlédli interiér sanitky a dozvěděli se zajímavé a důležité informace o první pomoci.

Pisarik_Schwarz

Se zájmem si přišel prohlédnout záchranku také herec Martin Písařík. „Já sám žádnou osobní zkušenost naštěstí se sanitkou nemám, tak asi právě proto jsem zvědavý, jak taková záchranka vypadá“, řekl Písařík, kterému záchranář MUDr. Zdeněk Schwarz detailně předvedl nepřímou srdeční masáž a jak funguje defibrilátor. „Pan Písařík mě mile překvapil, protože toho o první pomoci docela hodně věděl“, pochvaloval si znalosti herce a muzikálového zpěváka ředitel pražské záchranky, MUDr. Zdeněk Schwarz.

Příjemným odpoledním programem příchozí děti i dospělé provedl moderátor Frekvence 1, Luboš Procházka, který jako profesionální moderátor vyzpovídal nejen ředitele pražské záchranky, ale také umělce a dokonce si také s dětmi na závěr odpoledne po přívalovém dešti zasoutěžil.

Všechny děti byly odměněny zajímavými dárky, které pro ně připravil zámek Berchtold, Aquapalace Praha, Divadlo Broadway, či Záchranná služba Praha. Každý, kdo si koupil produkt Big Shock také přispěl 5,- na Dětské centrum Paprsek.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: VIPosobnosti.eu, foto: František Jirásek