Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 22.Listopad 2018
ijournal.cz

Známé tváře pokřtily TULLAMORE D.E.W. autobus

red Zdroj: TULLAMORE D.E.W. 17.6.2015 Párty a večírky

Pět měsíců tvrdé práce přineslo své ovoce. TULLAMORE D.E.W. autobus, jehož rok výroby je roku 1979, prošel kompletní rekonstukcí.  V pátek 12.6. jej pokřtily známé tváře irskou whiskey TULLAMORE D.E.W. a teď už autobus vyráží do měst České a Slovenské republiky, na hudební festivaly i vodácké kempy. V ulicích jej můžete zahlédnout až do konce října.

IMG_8069

Slavnostní křest originálního autobusu, kde se vejde 15 lidí a nechybí luxusní bar s irskou whiskey TULLAMORE D.E.W., se uskutečnil v pražské restauraci Tiskárna na Vzduchu. Role kmotrů se zhostili herci Martin Dejdar a Martin Kraus, moderátor Petr Vágner, zpěvák David Deyl či režisér a známý vtipálek Jakub Kohák. Ostatně všichni tito pánové jsou milovníci irské whiskey. Kmotři se shodli na tom, že se těší na nadcházející letní období a určitě vyrazí na nějaký festival s TULLAMORE D.E.W. autobusem. Jakub Kohák neodolal a hned usedl na místo řidiče. “Nemám řidičák na autobus, takže řízení nechám raději jiným”, řekl s úsměvem sobě vlastním.

IMG_99007

“Líbí se mi originální věci a tento autobus je tak unikátní, že jsem velmi rád, že mohu být jeden z kmotrů”, řekl Martin Dejdar. Jelikož herec nedávno oslavil své životní jubileum, dostal originální dárek v podobě láhve se svou vlastní etiketou “DEJDAR D.E.W.”  “Mám svou láhev, moc děkuji! Tu si budu šetřit!”, dodal herec.

IMG_99048 (1)

Pokud však i vy si přejete mít láhev se svou vlastní etiketou, tak v těchto dnech máte jedinečnou šanci. Značka oblíbené irské whiskey spustila digitální kampaň na www.lahevjakodarek.cz, kde si každý může vytvořit svou vlastní etiketu na láhev TULLAMORE D.E.W. a věnovat tak svým blízkým originální dárek.  Proč toho nevyužít například k blížícímu se svátku otců, který slaví 21.června 2015.

IMG_8426

Vytvoření etikety je zdarma, platíte pouze za láhev TULLAMORE D.E.W.10 let nebo TULLAMORE D.E.W.12 let a po objednání vám přijde poštou domů.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TULLAMORE D.E.W.