Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 26.Červen 2019
ijournal.cz

Známe finalistky MISS CZECH REPUBLIC 2018

red Zdroj: www.missczechrep.cz 22.5.2018 Párty a večírky

Dne 21.5.2018 se v SOHO Prague představily finalistky letošního ročníku MISS CZECH REPUBLIC 2018. Desítka dívek má za sebou první soustředění Miss a v průběhu 4 měsíců je čeká ještě devět dalších. Finále, kdy budeme znát novou Miss, se uskuteční koncem září v Praze.

www.missczechrep.cz

Na další soustředění dívky zanedlouho odjíždějí na zahraniční dovolenou v Arabských Emirátech v Ras Al Khaimah. „S celým týmem tam budeme týden natáčet medailonky dívek, spoty do televize a fotit charitativní kalendář s Nikolou Bílkovou“, prozradila Taťána Makarenko, ředitelka a zakladatelka soutěže MISS CZECH REPUBLIC.

V programu akce byla představena korunka MISS CZECH REPUBLIC 2018, kterou pro soutěž vyrobil nový partner, a to Šenýr Bijoux Olgy Kopalové. „V tomto roce si připomínáme sté výročí vzniku Československa. Korunka, kterou jsme vyrobili, proto připomíná právě kněžnu Libuši. Tato velká žena totiž celou svou osobností naplňovala to, jaká by měla být Miss: byla sličná, nechyběla jí bojovnost, odhodlání ani láska a něha,“ uvedla majitelka ŠENÝR Bijoux Olga Kopalová Rynešová.

Korunka reflektuje soudobé bižuterní trendy; v souladu s výročím republiky a ohlédnutím se do českých dějin ji ale zároveň krášlí historizující prvky. Ústředním motivem je pětice zářících květů, podobných, jaké mohly zdobit rajskou zahradu kněžny Libuše. Ozdoba je ve znamení decentní a zároveň elegantní kombinace stříbřité a křišťálově bílé barvy. Něžnost jí dodává na čtyři desítky perliček, noblesu tisíc křišťálů. Květy září šťavnatou zelenou: ta je dle symboliky barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje. Lidé mající rádi tuto barvu jsou ochotni rozdávat lásku a motivují ostatní – a právě takovou by měla být vítězka klání o královnu krásy.


Finalistky se novinářům a hostům předvedly v šatech značky Miss Paradise, oblékly také plavky značky Fashion Island a také měly přehlídku šatů Natali Ruden, která tento večer byla osobně přítomna. Mezi dalšími hosty nechyběly modelky Aneta Vignerová, Lucie Smatanová nebo Muž roku 2017 – Matyáš Hložek.

 

Finalistky MISS CZECH REPUBLIC 2018:

1. Miroslava Pikolová 23 let

2. Liana Vasilišinová 21 let

3. Kateřina Zálišová 17 let

4. Natálie Kontová 19 let

5. Denisa Spergerová 17 let

6. Nikol Zimlová 21 let

7. Nicolle Vymětalová 22 let

8. Hana Vágnerová,24 let

9. Mariia Boichenko 22 let

10. Denisa Czervoniaková 18 let

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.missczechrep.cz