ijournal.cz

Značka Signal představuje novou řadu v BIO kvalitě. Ty nejlepší bio a přírodní složky pro vaše ústa

red Zdroj: Signal 9.8.2020 Krása a zdraví

Nová certifikovaná řada Signal BIO přináší rovnou tři varianty zubních past odpovídajícím vašim potřebám.Vyberte si zubní pastu, která vaše ústa za pomoci síly přírodních složek dokonale vyčistí, zajistí dlouhodobě zářivý úsměv a poskytne celodenní ochranu citlivým dásním.  Řada BIO se pyšní certifikátem Ecocert Cosmos Organic zaručujícím přírodní složení a složky pocházející z ekologického zemědělství.

 

Signal_BIONatural Whitening

Varianta s bělicími účinky obsahuje složky, které se postarají o přirozené a zároveň šetrně bělení vašich zubů. Receptura s výtažkem z BIO citrónů, pěstovaných na ekologických farmách, spolu s přírodním oxidem křemičitým napomáhá odstraňovat viditelné skvrny, zároveň je však šetrná ke sklovině. Jemné přírodní složení je také obohaceno o zinek, který napomáhá v boji proti zubním kazům a je známý svými antibakteriálními účinky.

 

Natural Freshness

Pokud preferujete dlouhotrvající svěžest, je zde zubní pasta s výtažkem z BIO máty a esenciálním olejem z eukalyptu. Toto složení ve spojení s posilujícím zinkem zajistí přirozenou svěžest vašich úst. Výsledkem jsou silné zuby a přirozeně svěží dech po celý den.

 

Natural ProtectionSignal Bio

Zaručenou ochranu zubů i dásní poskytuje receptura s výtažkem z BIO aloe vera se zklidňujícími účinkyspolu se zinkem posilujícím sklovinu. Toto nekompromisní spojení přináší kompletní přírodní ochranu vašich zubů a dlouhodobé posílení dásní.

Dále je k dispozici i dětská jahodová a junior mátová varianta zubních past Signal BIO.

 

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena všech variant zubní pasty Signal Bio 75ml je 119,90 Kč

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena dětské zubní pasty Signal Bio 50ml je 119,90 Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Signal